Pełnienie funkcji koordynatora ds. edukacji włączającej i współpracy ze SCWEW w placówce objętej wsparciem.

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00008260
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-10 08:54
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7132268306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanychUsługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzaniaUsługi związane z zarządzaniemUsługi doradztwaInne usługi

Wykonawcy

2 przyznane

MAŁGORZATA RODZIEWICZŁĘCZNA, PL
72 000 PLN
MARTA KUBIAKŚWIDNIK, PL
72 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.