Szkolenia i kursy dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu "Pierwszy krok" czyli cyfrowe rozwiązania w kształceniu zawodowym uczniów Powiatu Bolesławieckiego

POWIAT BOLESŁAWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00127660
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00127660/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-03 11:26
Lokalizacja
Bolesławiec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d8405d8-75da-4698-816b-dfcb75b31851
Identyfikator
6121826222
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

2 przyznane

MIROSŁAW BRZĘCZEKBolesławiec, PL · lot 0
144 300 PLN
MIROSŁAW BRZĘCZEKBolesławiec, PL · lot 1
150 740 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00127660 z dnia 2025-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Szkolenia i kursy dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu "Pierwszy krok" czyli cyfrowe rozwiązania w kształceniu zawodowym uczniów Powiatu Bolesławieckiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BOLESŁAWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821629

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 12

1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757323258

1.5.8.) Numer faksu: 757323250

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatboleslawiecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatboleslawiecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d8405d8-75da-4698-816b-dfcb75b31851

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Szkolenia i kursy dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu "Pierwszy krok" czyli cyfrowe rozwiązania w kształceniu zawodowym uczniów Powiatu Bolesławieckiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d8405d8-75da-4698-816b-dfcb75b31851

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00127660

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00022662/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Szkolenia dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu "Pierwszy krok" czyli cyfrowe rozwiązania w kształceniu zawodowym uczniów Powiatu Bolesławieckiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Pierwszy krok" czyli cyfrowe rozwiązania w kształceniu zawodowym uczniów Powiatu Bolesławieckiego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00068303

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZ.272.1.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi szkoleniowej w formie dodatkowych szkoleń oraz kursów zawodowych dla uczniów oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych Powiatu Bolesławieckiego w ramach projektu "Pierwszy krok" czyli cyfrowe rozwiązania w kształceniu zawodowym uczniów Powiatu Bolesławieckiego. 1) Część 1 – Szkolenia i kursy:
1) Projektowanie CAD/CAM (dla uczniów); 2) Kurs Virtual Reality (dla uczniów); 3) Kurs GIT (dla uczniów); 4) Programowanie aplikacji mobilnych (dla uczniów); 5) Programowanie aplikacji mobilnych (dla nauczycieli);
6) Kurs „Adobe Ilustrator” (dla nauczycieli); 7) Wykorzystanie technologii VR w nowoczesnym nauczaniu (dla nauczycieli).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.5.) Wartość części: 145650,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi szkoleniowej w formie dodatkowych szkoleń oraz kursów zawodowych dla uczniów oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych Powiatu Bolesławieckiego w ramach projektu "Pierwszy krok" czyli cyfrowe rozwiązania w kształceniu zawodowym uczniów Powiatu Bolesławieckiego. Część 2 – Kursy zawodowe: 1) Kurs spawacza metodą MAG 135 (dla uczniów); 2) Wózki widłowe (UDT) (dla uczniów); 3) Kurs jazdy ciągnikiem rolniczym (dla uczniów); 4) Pomiary elektryczne stacji ładowania AC (UDT) (dla uczniów).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.5.) Wartość części: 152770,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mirosław Brzęczek 1. Niepubliczna Bursa Szkolna "2xTAK", 2. Ośrodek Kształcenia Kursowego "2xTAK"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6121073538

7.3.3) Ulica: Dolne Młyny 42

7.3.4) Miejscowość: Bolesławiec

7.3.5) Kod pocztowy: 59-700

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-03-03 do 2026-06-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150740,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150740,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150740,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mirosław Brzęczek 1. Niepubliczna Bursa Szkolna "2xTAK", 2. Ośrodek Kształcenia Kursowego "2xTAK"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6121073538

7.3.3) Ulica: Dolne Młyny 42

7.3.4) Miejscowość: Bolesławiec

7.3.5) Kod pocztowy: 59-700

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150740,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-03-03 do 2025-12-31
2025-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi