Dostawa mieszanki stabilizującej 0-31,5 z kruszywa łamanego oraz gruzu betonowego kruszonego na potrzeby Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00127665
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00127665/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-03 11:27
Lokalizacja
Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98f22151-83de-4fcb-a66a-cecf7f7c8355
Identyfikator
7411772021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywaGranulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywoKruszywo

Wykonawcy

3 przyznane

MARIUSZ OMANDąbrówno, PL · lot 0
108 240 PLN
JAROSŁAW ZANIEWSKIŻabi Róg, PL · lot 1
158 670 PLN
ZAKŁAD GÓRNICZY "ŻABI RÓG" MAŃKOWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSpręcowo, PL · lot 2
72 816 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00127665 z dnia 2025-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mieszanki stabilizującej 0-31,5 z kruszywa łamanego oraz gruzu betonowego kruszonego na potrzeby Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751190

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 62A

1.5.2.) Miejscowość: Ostróda

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika_dt@zdp.ostroda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.ostroda.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1045652

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mieszanki stabilizującej 0-31,5 z kruszywa łamanego oraz gruzu betonowego kruszonego na potrzeby Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98f22151-83de-4fcb-a66a-cecf7f7c8355

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00127665

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020319/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa mieszanki 0-31,5 i gruzu betonowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00039194

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2610.4.2025.MT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 307700,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część Nr 1: „Zakup mieszanki stabilizującej 0-31,5 z kruszywa łamanego dla potrzeb Obwodu Drogowego Nr 1 w Ostródzie”.
1. Założenia techniczne:
1) Zamówienie realizowane w ilości 1 600 ton,
2) Sprzedający dostarczy materiał po uzgodnieniu szczegółów z Kierownikiem lub Majstrem Obwodu Drogowego Nr 1 w Ostródzie na następujące drogi:
• Dr Nr 1260N Dr Nr 1253N – (Pacółtowo) – Olsztynek m. Pacółtówko - 200 ton
• Dr Nr 1957N Dr woj. Nr 537 – Jagodziny – Lewałd Wielki m. Elgnowo Kolonia 200 ton
• Dr Nr 1253N Rychnowo – Pacółtowo – Zybułtowo – Wierzbowo Klęczkowo - Komorniki - 200 ton
• Dr Nr 1257N Dr Nr 123 5N – Marwałd – Jabłonowo m. Janowo - 200 ton
• Dr Nr 1226 N Napromek – Czerlin – Jagodziny - 200 ton
• Dr Nr 1190 N Mazanki – Plękity – Liksajny m. Liksajny - 200 ton
• Dr Nr 1230 N Warlity Wielkie – Ostróda – Lubajny – Stare Jabłonki – Mańki - 200 ton
• Dr Nr 1259 N Dr. Nr 1253 N – Samin – Leszcz – Dr. woj. 542 - 200 ton
3) termin dostawy: 270 dni od dnia podpisania umowy;
4) do dostarczonej partii towaru należy dołączyć dokument stwierdzający jakość towaru (aprobata techniczna, atest, certyfikat lub deklarację zgodności);
5) warunki płatności: 14 dni od przedłożenia prawidłowo wystawionej faktury;
6) kruszywo 0/31,5 zgodne z normą EN- 13242:2007 + A1: 2007;
7) stopień przekruszenia C 50/30 (50% min ziaren przekruszonych, 30% max ziaren zaokrąglonych)
8) Wykonawca dostarczać będzie materiał sukcesywnie, wielkość nie mniej niż 100- 150 ton dziennie- transportem wykonawcy w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest przystąpić do realizacji dostawy w terminie 3-7 dni roboczych- zgodnie z ofertą wykonawcy (kryterium oceny oferty).
9) Zamawiający zgłaszać będzie zapotrzebowanie na dostawę partii materiału pisemnie/e-mail na adres Wykonawcy wskazany w umowie;
10) O przygotowaniu dostawy materiału Wykonawca ma obowiązek zawiadomić Zamawiającego z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem przed ustalonym terminem dostaw;
11) Przed pierwszą dostawą Dostawca ma obowiązek dostarczyć Zamawiającemu wyniki badania materiału;
12) Zamawiający ma prawo zażądać wykonania badania próbki z każdej dostawy partii materiału, w przypadku negatywnego wyniku Dostawca wycofuje materiał z dostawy, ponosi koszty ponownej dostawy jak również koszty badania próbki. W przypadku wyniku pozytywnego koszty badania ponosi Zamawiający;
13) Dostawca ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo w ruchu kołowym i pieszym (rozładunku materiału) nie powodując wyłączenia dróg z użytkowania;
14) Każdorazowo pracownik Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie będzie potwierdzał datę i ilość dostarczonego materiału przez Wykonawcę na dokumencie WZ, którego jeden egzemplarz będzie pozostawiał Zamawiającemu. Zamawiający dopuszcza płatności po każdej dostarczonej partii materiału.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212000-0 - Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

14212200-2 - Kruszywo

4.5.5.) Wartość części: 96000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część Nr 2: „Zakup mieszanki stabilizującej 0-31,5 z kruszywa łamanego dla potrzeb Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu”.
1. Założenia techniczne:
1) Zamówienie realizowane w ilości 2 580 ton,
2) Sprzedający dostarczy materiał po uzgodnieniu szczegółów z Kierownikiem lub Majstrem Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu - na następujące drogi:
• Dr. Nr 1190 N Mazanki - Plękity - Liksajny m. Dziśnity - 300 ton;
• Dr. Nr 1193 N dr P 1162N- Warkałki - dr W 528 m. Warkałki - 200 ton;
• Dr. Nr 1183 N Godkowo - Strużyna - Niebrzydowo Wlk - dr P 1180N m. Gulbity - 400 ton;
• Dr. Nr 1223 N dr P 1221N - Gubity - Kozia Góra - dr nr P 1203N ( Ględy) m. Gubity - 300 ton;
• Dr. Nr 1168 N Miłakowo-Wapnik m. Klugajny - 200 ton;
• Dr. Nr 1186N Wilamowo - Słonecznik - Prośno – Ruś m. Ględy - 300 ton;
• Dr. Nr 1172N Złotna – Jurki m. Borzymowo - 280 ton;
• Dr. Nr 1170 N Stare Bolity - Książnik – Niegławki odcinek Trokajny – Książnik - 200 ton;
• Dr. Nr 1918 N dr P 1213N - Kamionka - Królewo - dr W527 m. Kamionka - 200 ton;
• Dr. Nr 1225N Tabórz - Zawady Małe m. Plichta - 200 ton.
3) termin dostawy: 270 dni od dnia podpisania umowy;
4) do dostarczonej partii towaru należy dołączyć dokument stwierdzający jakość towaru (aprobata techniczna, atest, certyfikat lub deklarację zgodności);
5) warunki płatności: 14 dni od przedłożenia prawidłowo wystawionej faktury;
6) kruszywo 0/31,5 zgodne z normą EN- 13242:2007 + A1: 2007;
7) stopień przekruszenia C 50/30 (50% min ziaren przekruszonych, 30% max ziaren zaokrąglonych);
8) Wykonawca dostarczać będzie materiał sukcesywnie, wielkość nie mniej niż 100- 150 ton dziennie- transportem wykonawcy w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest przystąpić do realizacji dostawy w terminie 3-7 dni roboczych- zgodnie z ofertą wykonawcy (kryterium oceny oferty).
9) Zamawiający zgłaszać będzie zapotrzebowanie na dostawę partii materiału pisemnie/ e-mail na adres Wykonawcy wskazany w umowie;
10) O przygotowaniu dostawy materiału Wykonawca ma obowiązek zawiadomić Zamawiającego z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem przed ustalonym terminem dostaw;
11) Przed pierwszą dostawą partii materiału Dostawca ma obowiązek dostarczyć Zamawiającemu wyniki badania materiału;
12) Zamawiający ma prawo zażądać wykonania badania próbki z każdej dostawy partii materiału, w przypadku negatywnego wyniku Dostawca wycofuje materiał z dostawy, ponosi koszty ponownej dostawy jak również koszty badania próbki. W przypadku wyniku pozytywnego koszty badania ponosi Zamawiający;
13) Dostawca ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo w ruchu kołowym i pieszym (rozładunku materiału) nie powodując wyłączenia dróg z użytkowania;
14) Każdorazowo pracownik Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie będzie potwierdzał datę i ilość dostarczonego materiału przez Wykonawcę na dokumencie WZ, którego jeden egzemplarz będzie pozostawiał Zamawiającemu. Zamawiający dopuszcza płatności po każdej dostarczonej partii materiału.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212000-0 - Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

14212200-2 - Kruszywo

4.5.5.) Wartość części: 167700,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część Nr 3: „Zakup gruzu betonowego kruszonego dla potrzeb Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu”.
1. Założenia techniczne:
1) Zamówienie realizowane w ilości 800 ton,
2) Sprzedający dostarczy materiał po uzgodnieniu szczegółów z Kierownikiem lub Majstrem Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu na następujące drogi:
• Dr. Nr 1190 N Mazanki - Plękity - Liksajny m. Dziśnity - 200 ton;
• Dr. Nr 1183 N Godkowo - Strużyna - Niebrzydowo Wlk - dr P 1180N m. Gulbity i Żabi Róg - 200 ton;
• Dr. Nr 1223 N dr P 1221N - Gubity - Kozia Góra - dr nr P 1203N ( Ględy) m. Gubity - 200 ton;
• Dr. Nr 1170 N Stare Bolity - Książnik – Niegławki odcinek Trokajny – Książnik - 200 ton.
3) Termin wykonania zamówienia: 270 dni od dnia podpisania umowy;
4) warunki płatności: do 14 dni od daty przedłożenia prawidłowo wystawionej faktury;
5) Wykonawca dostarczać będzie materiał sukcesywnie, wielkość nie mniej niż 100 - 150 ton dziennie- transportem wykonawcy w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest przystąpić do realizacji dostawy w terminie 3-7 dni roboczych -zgodnie z ofertą wykonawcy (kryterium oceny oferty);
6) Zamawiający zgłaszać będzie zapotrzebowanie na dostawę materiału pisemnie/ e-mail na adres Wykonawcy wskazany w umowie;
7) kruszywo łamane frakcji 0/63 uzyskane w wyniku przekruszenia gruzu z twardego betonu, bez domieszek z gazobetonu, cegły, zbrojenia, odpadów budowlanych;
8) O przygotowaniu dostawy materiału Wykonawca ma obowiązek zawiadomić Zamawiającego z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem przed ustalonym terminem dostaw;
9) Dostawca ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo w ruchu kołowym i pieszym (rozładunku materiału);
10) Każdorazowo pracownik Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie będzie potwierdzał datę i ilość dostarczonego materiału przez Wykonawcę na dokumencie WZ, którego jeden egzemplarz będzie pozostawiał Zamawiającemu. Zamawiający dopuszcza płatności po każdej dostarczonej partii materiału.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212000-0 - Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

14212200-2 - Kruszywo

4.5.5.) Wartość części: 44000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255456,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Oman

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7411243386

7.3.4) Miejscowość: Samin

7.3.5) Kod pocztowy: 14-120

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158670,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 412542,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158670,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ŻWIR-KOP Jarosław Zaniewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7411310131

7.3.4) Miejscowość: Żabi Róg

7.3.5) Kod pocztowy: 14-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158670,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72816,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 87776,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72816,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Górniczy „Żabi Róg” Mańkowscy sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393879753

7.3.4) Miejscowość: Spręcowo

7.3.5) Kod pocztowy: 11-001

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72816,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni

2025-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy