Dostawa artykułów żywnościowych do stołówek jednostek organizacyjnych Powiatu Rypińskiego
Powiat Rypiński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00010727
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-11 08:46
- Lokalizacja
- Rypin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8921481530
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneMięsoWędlinyWędliny drobioweDróbProdukty rolnictwa i ogrodnictwaZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyOwoce, warzywa i podobne produktyZiemniakiProdukty mleczarskieOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychRóżne produkty spożywczePrzyprawy i przyprawy korzenneWarzywa mrożoneLodyRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieCiastaJaja
Wykonawcy
9 przyznanych
ANIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL
150 438,53 PLNMAREK BIEŻUŃSKIRypin, PL
69 728,4 PLNADAM TYLICKIKuczbork Wieś, PL
39 241,65 PLNMILENA ZAKIERSKARypin, PL
97 697,99 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
101 494,74 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
24 310,66 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
65 914,8 PLNGMINNA SPÓŁDZIELNIA 'SAMOPOMOC CHŁOPSKA'Rypin, PL
42 333,18 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
14 924,7 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.