Dostawa miału węglowego na sezon grzewczy 2024/2025 r.
"PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH W ORZYSZU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449517
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-07 20:34
- Lokalizacja
- Orzysz, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d36295fb-9ea0-4748-834f-f90c158a49f4
- Identyfikator
- 8490008029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449517 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa miału węglowego na sezon grzewczy 2024/2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH W ORZYSZU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790155073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Orzysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-250
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zukorzysz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zukorzysz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d36295fb-9ea0-4748-834f-f90c158a49f41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gaz i energia cieplna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa miału węglowego na sezon grzewczy 2024/2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d36295fb-9ea0-4748-834f-f90c158a49f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00438796/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa miału węglowego w ilości 1.200 ton
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443842
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa miału węglowego M IIA typ 31.2 klasy 21/16/06 w ilości 1.200 Mg na sezon grzewczy 2024/2025 r.
2. Charakterystyka i wymagane param
• Typ węgla 31.2
• Wartość opałowa w stanie roboczy min. 21.000 kJ/kg
• Zawartość części lotnych od 30% do 35 %
• Zawartość popiołu w stanie roboczym max. do 16 %
• Zawartość siarki w stanie roboczym max. do 0,6 %
• Całkowitą zaw. wilgoci w stanie roboczym max. do 15 %
• Granulacja od 0 do 20 mm
3. Miał węglowy dostarczany przez wykonawcę nie będzie pochodzić z krajów lub dostawców objętych sankcjami ani z przestępstwa ani także z nieważnej lub nieskutecznej czynności prawnej dokonanej na jakimkolwiek etapie łańcuszka dostaw.
4. Zamawiający na podstawie art. 95 PZP nie wymaga zatrudnienia przy realizacji zmówienia przez wykonawcę lub podwykonawcę, osób na podstawie stosunku
5. Wspólny Słownik Zamówień
4.5.3.) Główny kod CPV: 09111210-5 - Węgiel kamienny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Informuję, że w procedurze zamówienia publicznego w postępowaniu przetargowym na dostawę miału węglowego na sezon grzewczy 2024/2025 na podstawie art. 255 pkt 5 ustawy PZP dokonuję unieważnienia postępowania przetargowego, gdyż do wyboru wykonawcy przedmiotowego postępowania zostanie zastosowane zwolnienie ustawowe z art. 354 ust. 1 pkt. 1 PZP.| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |