„Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi z podziałem na sześć części."
GMINA MIEJSKA RUMIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00013592
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-12 09:50
- Lokalizacja
- Rumia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882367750
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty mleczarskieJajaOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty głęboko mrożonePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbProdukty drobioweRóżne produkty spożywczeRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
Wykonawcy
6 przyznanych
JULITA LAGAWładysławowo, PL
54 000 PLNSTEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWładysławowo, PL
60 000 PLNDAMIAN SKIERKARumia, PL
18 000 PLNADAM KUMMERRUMIA, PL
54 000 PLNJULITA LAGAWładysławowo, PL
90 000 PLNALEKSANDRA ADAMOWICZKobylnica, PL
24 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.