Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach – etap I

Miasto Rydułtowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00011083
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00011083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-11 10:04
Lokalizacja
Rydułtowy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63196a20-3174-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
6471017693
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY BRZOSKACzernica, PL · lot 0
3 442 740,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00011083 z dnia 2022-01-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Rydułtowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ofiar Terroru 36

1.5.2.) Miejscowość: Rydułtowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-280

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324537411

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rydultowy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rydultowy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rydultowy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63196a20-3174-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00011083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000544/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2- etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238637/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BP.271.000013.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3260812,16 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2448421,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach o klatkę schodową, przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części pomieszczeń segmentu „A” w budynku szkoły na pomieszczenia przedszkolne, wykonanie utwardzeń (4 miejsca parkingowe, w tym również plac do zawracania) oraz przebudowę instalacji hydrantowej w całym budynku szkoły, na podstawie Decyzji o pozwoleniu na budowę nr 1499/21 z dnia 05.08.2021 r. UWAGA: Zakres zamówienia obejmuje tylko część dokumentacji projektowej objętej pozwoleniem na budowę.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących:
1) budowę nowej klatki schodowej zlokalizowanej w narożniku pomiędzy segmentem A a łącznikiem Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach. Projektowana klatka schodowa będzie czterokondygnacyjna, podpiwniczona, na rzucie posiadać będzie kształt prostokąta o wymiarach 6,23 m x 9,4 m i kącie dachu 5st.
Obiekt zostanie funkcjonalnie połączony z częścią istniejącą poprzez wykonanie otworów drzwiowych łączących klatkę schodową z kondygnacjami w segmencie A oraz na poziomie parteru w łączniku. Wewnątrz klatki projektuje się platformę pionową, która zapewni dostęp osobom niepełnosprawnym. W związku z realizacją nowej zewnętrznej klatki schodowej konieczna jest przebudowa złącza kablowego oraz przyłącza wody do budynku szkoły,
2) adaptację pomieszczeń części parteru budynku w segmencie A szkoły na oddziały przedszkolne polegającą na przebudowie oraz zmianie sposobu użytkowania części pomieszczeń parteru w celu wydzielenia pomieszczeń przedszkolnych. Projektowanych jest 5 oddziałów przedszkolnych wraz z toaletami oddziałowymi, szatniami, pokojem nauczycielskim, magazynem oraz toaletą dla nauczycieli,
3) likwidację wewnętrznej klatki schodowej i wykonanie stropów oraz posadzek w jej miejsce,
4) wymianę części stolarki okiennej i drzwiowej,
5) wykonanie nowych posadzek i warstw wykończeniowych w projektowanych przedszkolnych pomieszczeniach,
6) na pierwszym i drugim piętrze segmentu A szkoły projektuje się przeniesienie czterech pomieszczeń z parteru szkoły,
7) wydzielenie pomieszczenia technicznego na potrzeby przebudowanego przyłącza wody w piwnicy segmentu A,
8) wykonanie fragmentu utwardzenia, które zapewni wozowi bojowemu straży pożarnej miejsce do zawrócenia z wydzielonej drogi przeciwpożarowej wraz z 4 miejscami parkingowymi. Droga przeciwpożarowa zostaje wydzielona na istniejącym utwardzeniu. Dodatkowo wymianę fragmentów dojść utwardzonych – droga,
9) wymianę instalacji wody zimnej, ciepłej wody użytkowej z cyrkulacją wraz z pionami, wymianę instalacji kanalizacji sanitarnej wraz z pionami, wymianę instalacji centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami, armaturą i pionami, instalację wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej wyciągowej, instalację chłodu w systemie VRV na czynniku ziębniczym R410A w obrębie remontowanego parteru i pierwszego piętra w segmencie A szkoły.
10) przebudowę instalacji hydrantowej w całym budynku szkoły.
3. Zakres robót obejmuje:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty rozbiórkowe,
3) roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne,
4) roboty pomiarowe,
5) roboty montażowe,
6) roboty murarskie,
7) wznoszenie konstrukcji budynków,
8) wykonywanie pokryć dachowych,
9) roboty izolacyjne,
10) izolację cieplną,
11) roboty w zakresie stolarki budowlanej,
12) kładzenie i wykładanie podłóg,
13) roboty malarskie,
14) roboty przy wznoszeniu rusztowań,
15) roboty ciesielskie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3442740,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3873637,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3442740,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Usługowo-Handlowa „B.I.T” Jerzy Brzoska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Grupa MJM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 642-104-19-33

7.3.3) Ulica: Babiogórska 3

7.3.4) Miejscowość: Czernica

7.3.5) Kod pocztowy: 44-282

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3442740,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2022-01-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane