Dostawa mat opatrunkowych, pieluchomajtek, śr. dezynfekcyjnych oraz myjących, rękawic, mat. szewnych oraz mat. j. u. (uzupełnienie): fartuchy medyczne niejałowe i maski medyczne, elektrody do EKG
Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Braniewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00012249
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-11 13:37
- Lokalizacja
- Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5821589781
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
OpatrunkiMateriały medyczneŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjneRękawice chirurgiczneSzwy chirurgiczne
Wykonawcy
17 przyznanych
Konsorcjum: Lider: Citonet – Pomorski Sp. z o. o. Zabagno 18C 83-115 Swarożyn; Członek: Toruńskie zakłady Materiałów Opatrunkowych Ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruń83-115, PL
309 581,44 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
51 984,94 PLNKonsorcjum: Lider: Citonet – Pomorski Sp. z o. o. Zabagno 18C 83-115 Swarożyn; Członek: Toruńskie zakłady Materiałów Opatrunkowych Ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruń83-115, PL
309 581,44 PLNSchulke Polska Sp. z o.o., 02 - 305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 132Warszawa, PL
19 579,21 PLNKonsorcjum: Lider: Citonet – Pomorski Sp. z o. o. Zabagno 18C 83-115 Swarożyn Członek: Toruńskie zakłady Materiałów Opatrunkowych Ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 ToruńSwarożyn, PL
309 581,44 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
49 039,22 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
49 039,22 PLNSchulke Polska Sp. z o.o., 02 - 305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 132Warszawa, PL
19 579,21 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
49 039,22 PLNSchulke Polska Sp. z o.o., 02 - 305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 132Warszawa, PL
19 579,21 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
27 829,98 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
111 355,91 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
111 355,91 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
51 984,94 PLNZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. K.Zabrze, PL
51 984,94 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
51 984,94 PLNMODUS SPÓŁKA AKCYJNABydgoszcz, PL
28 695,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.