DOSTAWA OPROGRAMOWANIA DO TELEKONSULTACJI

UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY im. L. Zamenhofa w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00127813
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00127813/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-03 11:57
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70f02f97-a354-44a5-8468-e31004da972a
Identyfikator
5422534063
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego

Wykonawcy

1 przyznane

COMPUGROUP MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
40 355,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00127813 z dnia 2025-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA OPROGRAMOWANIA DO TELEKONSULTACJI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY im. L. Zamenhofa w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001406394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: J. Waszyngtona 17

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-274

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 7450595

1.5.8.) Numer faksu: 7450595

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@udsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.udsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=ea40c58d-12c2-4c09-bb96-381e462dc7c6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA OPROGRAMOWANIA DO TELEKONSULTACJI

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70f02f97-a354-44a5-8468-e31004da972a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00127813

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest realizowane w ramach umowy o dofinansowanie PLUA.02.01-IP.01-0026/23-00 na realizację Projektu: Dzieci to przyszłość – inwestycje poprawiające jakość i dostępność usług medycznych w szpitalach dziecięcych w Białymstoku i Mukaczewie. Zgodnie z decyzją Komitetu Monitorującego z dnia 15.12.2023 r., o dofinansowanie, w ramach Programu Interreg NEXT Polska–Ukraina 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051879

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PN-6/25/13

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rejestracja danych przypadku medycznego w celu zdalnej konsultacji z ekspertem
rejestracja danych osobowych pacjenta, którego dotyczy przypadek medyczny
rejestracja krótkiego opisu przypadku medycznego
możliwość wskazania rozpoznań opisujących przypadek medyczny
wskazanie instytucji konsultującej przypadek medyczny (w przypadku, gdy jednostka konsultowana powiązana jest z wieloma jednostkami konsultującymi)
możliwość rejestracji załączników do przypadku medycznego, możliwość rejestracji załączników dotyczących lub powiązanych z wcześniej zarejestrowanymi (np. nowa wersja załącznika, notatka dotycząca innego załącznika itp.); załączniki mogą mieć postać notatek tekstowych
Możliwość zaplanowania telekonsultacji w formie audio lub wideokonferencji - wskazanie planowanej daty i godziny oraz uczestników telekonsultacji.
możliwość anulowania wcześniej zaplanowanej telekonsultacji w formie audio lub wideokonferencji
możliwość przypisania przypadku medycznego wskazanym osobom reprezentującym instytucję konsultującą (ekspertom)
Realizacja telekonsultacji przypadku medycznego
możliwość przeglądu kompletnych informacji dotyczących przypadku medycznego; możliwość pobrania załączników i ich przeglądu z wykorzystaniem zewnętrznych narzędzi (np. przegląd obrazów DICOM z wykorzystaniem systemów radiologicznych zapewniających wymaganą dla diagnostyki jakość prezentacji)
możliwość rejestracji załączników do przypadku medycznego przez ekspertów konsultujących przypadek medycznych (w formie analogicznej do rejestracji załączników dołączanych przez prezenterów przypadku medycznego)
prowadzenie telekonsultacji zarejestrowanego przypadku medycznego w formie audio lub wideo konferencji
zakończenie telekonsultacji przez eksperta z wprowadzeniem podsumowania konsultacji przypadku medycznego
Możliwość zaplanowania telekonsultacji za pośrednictwem modułu zleceń systemu medycznego wykorzystywanego przez Zamawiającego (Clininet firmy CompuGroup Medical Polska sp. z o. o.).
Licencja wieczysta
Gwarancja i serwis oprogramowania na 12 miesięcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40355,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40355,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40355,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121076075

7.3.3) Ulica: Do Dysa 9

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-149

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40355,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-17
2025-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy