OBSŁUGA, KONSERWACJA, SERWIS URZĄDZEŃ I INSTALACJI ORAZ NAPRAWY AWARYJNE KOTŁOWNI NA PALIWO STAŁE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE ADMINISTROWANYM PRZEZ 17 WOG (2 ZADANIA).
17 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00011779
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-11 12:18
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6692516785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Obsługa instalacji grzewczychUsługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewaniaUsługi zarządzania energią
Wykonawcy
2 przyznane
QB - ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
237 734,4 PLNQB - ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
237 734,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.