Kontynuacja termomodernizacji strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Panaszewie z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PANASZEWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00127867
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00127867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-03 12:13
Lokalizacja
Panaszew, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f7f7278-9a10-4e72-add6-152a09527b8e
Identyfikator
8281352194
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSłoneczne moduły fotoelektrycznePokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty elewacyjneIzolacja cieplnaRoboty remontowe i renowacyjneWyrównywanie podłógRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieLampy i oprawy oświetlenioweRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00127867 z dnia 2025-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kontynuacja termomodernizacji strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Panaszewie z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PANASZEWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 731648778

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 24 A

1.5.2.) Miejscowość: Panaszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 607132965

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osppanaszew@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://straz.panaszew.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f7f7278-9a10-4e72-add6-152a09527b8e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kontynuacja termomodernizacji strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Panaszewie z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f7f7278-9a10-4e72-add6-152a09527b8e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00127867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097578

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Planowana inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Panaszew 24A, 99-200 Poddębice. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac termomodernizacyjnych i instalacyjnych w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Panaszewie, zgodnie z założeniami zawartymi w Audycie Energetycznym. Nazewnictwo prac, wymogi termomodernizacyjne, powierzchnie pobrano z tego dokumentu.

W zakres zamówienia wchodzą:
1) Zakup, montaż, instalacja niezbędnych materiałów, urządzeń do nw. prac;
2) Modernizacja oświetlenia;
3) Modernizacja przegród budowlanych (podłoga na gruncie, dach, pozostałe do ocieplenia ściany zewnętrzne);
4) Montaż instalacji grzewczej;
5) Montaż instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii oraz niezbędnej infrastruktury do prawidłowego funkcjonowania całego systemu.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Panaszewie działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) informuje, iż na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: „Kontynuacja termomodernizacji strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Panaszewie z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii” z uwagi na to, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający na chwilę obecną nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty wobec powyższego zachodzi konieczność unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
Zgodnie z powyższym, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie przetargowe.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 769951,25 PLN

2025-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane