„Zaprojektowanie i budowa okablowania strukturalnego instalacji teletechnicznej w Szkole Podstawowej nr 26 oraz w Szkole Podstawowej nr 44 w Białymstoku”
Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00089510
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00089510/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-17 12:59
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-189d95c3-41fb-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie okablowania komputerowegoLokalna sieć komputerowaRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
JERZY MARKIEWICZKrynice, PL · lot 0
137 777 PLNJERZY MARKIEWICZKrynice, PL · lot 1
157 777 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00089510 z dnia 2022-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zaprojektowanie i budowa okablowania strukturalnego instalacji teletechnicznej
w Szkole Podstawowej nr 26 oraz w Szkole Podstawowej nr 44 w Białymstoku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381754873
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 13 lok. 7U
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-062
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 869 6283
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cui@cui.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cui.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.cui.bialystok.pl/zamowieniapubliczne/zaprojektowanie-i-budowa-okablowania-strukturalnego-instalacji-teletechnicznej-w-szkole-podstawowej-nr-26-oraz-w-szkole-podstawowej-nr-44-w-bialymstoku.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wdrażanie i utrzymanie systemów informatycznych, budowa i administrowanie sieci teleinformatycznej, w tym infrastruktury telekomunikacyjnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zaprojektowanie i budowa okablowania strukturalnego instalacji teletechnicznejw Szkole Podstawowej nr 26 oraz w Szkole Podstawowej nr 44 w Białymstoku”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-189d95c3-41fb-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089510
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000251/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Projekt i wykonanie okablowania strukturalnego budynków szkół
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00265529/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUI-VII.271.1.66.2021.AA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie i budowa okablowania strukturalnego i elektrycznej dedykowanej instalacji zasilającej w budynku Szkoły Podstawowej nr 26 przy ul. Radzymińskiej 11 w Białymstoku - Część I opisuje Załącznik nr 1.1 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Roboty budowlane objęte przedmiotem zamówienia będą realizowane w obiektach czynnych. Wykonawca powinien przewidzieć konieczność zachowania ciszy oraz pracę zmianową.Zamawiający, zgodnie z zapisami Programów funkcjonalno-użytkowych, będzie wymagał od Wykonawcy udzielenia co najmniej 25-letniej gwarancji reasekurowanej przez producenta okablowania na system okablowania strukturalnego. Gwarancja ta jest niezależna od gwarancji na cały przedmiot zamówienia, określonej w umowie, punktowanej w ramach kryteriów oceny ofert opisanych w Rozdz. XIX SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 165719,10 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie i budowa okablowania strukturalnego i elektrycznej dedykowanej instalacji zasilającej w budynku Szkoły Podstawowej nr 44 przy ul. Rumiankowej 13 w Białymstoku - Część II opisuje Załącznik nr 1.2 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Roboty budowlane objęte przedmiotem zamówienia będą realizowane w obiektach czynnych. Wykonawca powinien przewidzieć konieczność zachowania ciszy oraz pracę zmianową.Zamawiający, zgodnie z zapisami Programów funkcjonalno-użytkowych, będzie wymagał od Wykonawcy udzielenia co najmniej 25-letniej gwarancji reasekurowanej przez producenta okablowania na system okablowania strukturalnego. Gwarancja ta jest niezależna od gwarancji na cały przedmiot zamówienia, określonej w umowie, punktowanej w ramach kryteriów oceny ofert opisanych w Rozdz. XIX SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 186031,66 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137777,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 211191,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137777,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwem Telekomunikacyjnym TELŁĄCZ Jerzy Markiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050405100
7.3.3) Ulica: Krynice
7.3.4) Miejscowość: Dobrzyniewo Duże
7.3.5) Kod pocztowy: 16-022
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137777,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-02-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157777,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214020,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157777,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwem Telekomunikacyjnym TELŁĄCZ Jerzy Markiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050405100
7.3.3) Ulica: Krynice
7.3.4) Miejscowość: Dobrzyniewo Duże
7.3.5) Kod pocztowy: 16-022
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157777,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-02-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |