Stała i kompleksowa obsługa prawna KOWR OT w Poznaniu.
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00013547
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-12 09:43
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prawnicze
Wykonawcy
5 przyznanych
IWONA FURS-KOLASAPoznań, PL
215 496 PLNMARZENA BUCHOWIECKAPoznań, PL
215 496 PLNARTUR WALKOWIAKPoznań, PL
215 496 PLNARTUR WALKOWIAKPoznań, PL
191 880 PLNMICHAŁ DWORNICKIPoznań, PL
136 382,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.