Sukcesywne dostawy asortymentu na potrzeby badań Zakładu Patomorfologii
SZPITAL UNIWERSYTECKI IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00127960
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00127960/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-03-03 12:30
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11c5a298-5949-4120-b522-ea7492480b11
- Identyfikator
- 9731025315
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00127960 z dnia 2025-03-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy asortymentu na potrzeby badań Zakładu Patomorfologii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL UNIWERSYTECKI IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970773231
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zyty 26
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-046
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@szpital.zgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10611051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy asortymentu na potrzeby badań Zakładu Patomorfologii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11c5a298-5949-4120-b522-ea7492480b11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00127960
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102034
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.261.9.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 401920,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy alkoholu całkowicie skażonego do wykonywania badań patomorfologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2-7 do SWZ tj. Formularze cenowo techniczne.4.5.3.) Główny kod CPV: 33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
33696300-8 - Odczynniki chemiczne
4.5.5.) Wartość części: 36504,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy ksylenu, formaliny.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2-7 do SWZ tj. Formularze cenowo techniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
33696300-8 - Odczynniki chemiczne
4.5.5.) Wartość części: 56448,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy odczynników do rozszerzonego barwienia cytologicznego dla Zakładu Patomorfologii.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2-7 do SWZ tj. Formularze cenowo techniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
33696300-8 - Odczynniki chemiczne
4.5.5.) Wartość części: 58019,10 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy szkiełek, kasetek histopatologicznych, gąbek i taśmy do drukarek laserowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2-7 do SWZ tj. Formularze cenowo techniczne.4.5.3.) Główny kod CPV: 33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
33696300-8 - Odczynniki chemiczne
4.5.5.) Wartość części: 173461,90 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy asortymentu kompatybilnego z posiadaną przez zamawiającego drukarką Braddy BBP12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2-7 do SWZ tj. Formularze cenowo techniczne.4.5.3.) Główny kod CPV: 33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
33696300-8 - Odczynniki chemiczne
4.5.5.) Wartość części: 8302,20 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy parafiny, pojemników na zużytą parafinę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2-7 do SWZ tj. Formularze cenowo techniczne.4.5.3.) Główny kod CPV: 33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 69185,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Omyłkowo nie dokonano zmiany daty składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej będącej stroną prowadzonego postępowania, nastąpiła rozbieżność co do terminu składania i otwarcia ofert między ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia, specyfikacją warunków zamówienia a terminem składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Omyłkowo nie dokonano zmiany daty składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej będącej stroną prowadzonego postępowania, nastąpiła rozbieżność co do terminu składania i otwarcia ofert między ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia, specyfikacją warunków zamówienia a terminem składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Omyłkowo nie dokonano zmiany daty składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej będącej stroną prowadzonego postępowania, nastąpiła rozbieżność co do terminu składania i otwarcia ofert między ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia, specyfikacją warunków zamówienia a terminem składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Omyłkowo nie dokonano zmiany daty składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej będącej stroną prowadzonego postępowania, nastąpiła rozbieżność co do terminu składania i otwarcia ofert między ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia, specyfikacją warunków zamówienia a terminem składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Omyłkowo nie dokonano zmiany daty składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej będącej stroną prowadzonego postępowania, nastąpiła rozbieżność co do terminu składania i otwarcia ofert między ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia, specyfikacją warunków zamówienia a terminem składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Omyłkowo nie dokonano zmiany daty składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej będącej stroną prowadzonego postępowania, nastąpiła rozbieżność co do terminu składania i otwarcia ofert między ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia, specyfikacją warunków zamówienia a terminem składania i otwarcia ofert na platformie zakupowej.
| 2025-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |