Modernizacja boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej” na działce nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00013394
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00013394/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-12 09:13
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-291a9f2c-5cd6-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00013394 z dnia 2022-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej” na działce nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej” na działce nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-291a9f2c-5cd6-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00013394

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Modernizacja boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej” na działce nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00314428/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.111.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje modernizację boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej” na działce nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną.

2.1 Roboty obejmują między innymi:
Roboty budowlane, tj.:
- przygotowanie terenu i placu budowy,
- roboty rozbiórkowe wraz z utylizacją istniejącego asfaltu i urządzeń oraz zbiornika żelbetowego,
- roboty ziemne wraz ze wzmocnieniem skarpy,
- budowa oświetlenie terenu,
- budowa kanalizacji deszczowej- odwodnienie,
- boiska wielofunkcyjne,
- budowa piłko - chwytów,
- budowa chodników i schodów terenowych,
- montaż infrastruktury towarzyszącej – ławek, koszy na śmieci,
montaż siłowni zewnętrznej dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych.
dostawa i montaż sprzętu sportowego (bramki do piłki ręcznej, słupków do siatkówki, masztów do koszykówki),
instalacja monitoringu wraz z 4 kamerami,
oznakowanie boisk,
uporządkowanie terenu, przyległego terenu, obsianie trawą,
obsługa geodezyjna,
opracowanie dwóch egzemplarzy pełnej, kompletnej dokumentacji odbioru końcowego wymaganego przepisami art. 57 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 z późn. zm.).
składowanie i wywiezienie wszelkich materiałów, w tym gruzu oraz innych odpadów pochodzących z placu budowy oraz utylizacja w ramach wynagrodzenia umownego oraz złożenie oświadczenia o ich utylizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129, ze zm.), który mówi, że Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.


Zamawiający, na sfinansowanie przedmiotu zamówienia przeznaczył kwotę 751 076,94 zł brutto. Oferta z najniższą ceną wynoszącą 968 314,09 zł brutto, złożona przez PHU GAWLIK Paweł Gawlik, ul. Oświęcimska 25, 32-625 Skidziń przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może jej zwiększyć do wartości oferty z najniższą ceną, stąd postępowanie należało unieważnić.
2022-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane