„Remont pokrycia dachowego hali sportowej MOSiR ul. Ziętka 60”

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PIEKARACH ŚLĄSKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00013639
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00013639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-12 09:59
Lokalizacja
Piekary Śląskie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b1ed21c-4b88-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6530012149
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF KORCZAKBytom, PL · lot 0
130 094,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00013639 z dnia 2022-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont pokrycia dachowego hali sportowej MOSiR ul. Ziętka 60”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PIEKARACH ŚLĄSKICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272100096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Olimpijska 3

1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-943

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 768 10 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_mosir@mosir.piekary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mosir.piekary.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont pokrycia dachowego hali sportowej MOSiR ul. Ziętka 60”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b1ed21c-4b88-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00013639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00278318/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOSiR224/11/AG/2021/ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

. Opis przedmiotu zamówienia:

Roboty związane z remontem pokrycia dachowego hali sportowej „OLIMPIA”

- rozebranie obróbek blacharskich murów ogniowych, okapów i gzymsów - 75 m2
- rozebranie rynny i rur spustowych ( z częściowym odzyskiem ) - 160 m
- wykonanie nowej blacharki murów ogniowych i okapów - 75 m2
- rynny i rury spustowe ( z ok 50 % użyciem rur i rynien z odzysku) - 160 m
- pokrycie dachu papą wierzchnią termozgrzewalną - 1500 m2

Powyższe zadanie polega jednokrotnym pokryciu dachu papą wierzchniego krycia o gramaturze min. 300g/m2 modyfikowanej SBS na osnowie z włókniny polestrowej bez zrywania starej warstwy pokrycia wykonanego około 5 lat temu oraz wymianą blacharki.

Obecnie dach pokryty papą podkładową i wierzchniego krycia na izolacji termicznej ze styropianu (wykazuje przecieki) przecieki występują także przy blacharce (ogniomury i gzymsie) założono wymianę całej blacharki. w związku z tym że rynna i rury spustowe same jako elementy są w miarę w dobrym stanie przyjęto odzysk około 50% Ilość odzysku ustali powołany inspektor nadzoru inne obróbki mają być nowe. Głównym powodem przecieków jest gzyms. Dlatego sugeruje się zawieszenie rynny jako wiszącą. Instalacja odgromowa jest poza zakresem zadania

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115707,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316417,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130094,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma budowlana SILKOR Krzysztof Korczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6451426170

7.3.3) Ulica: Dworcowa 24/3

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130094,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-05-31
2022-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane