Roboty budowlane w zakresie bieżących remontów i konserwacji dróg, chodników, ciągów pieszych i placów, przystanków, na terenie gminy
GMINA GIŻYCKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00014334
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00014334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-12 12:06
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ad23c36-3c97-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8451981949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00014334 z dnia 2022-01-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie bieżących remontów i konserwacji dróg, chodników, ciągów pieszych i placów, przystanków, na terenie gminy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GIŻYCKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671225
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 33
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874299960
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugg@ugg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ugg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w zakresie bieżących remontów i konserwacji dróg, chodników, ciągów pieszych i placów, przystanków, na terenie gminy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ad23c36-3c97-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00014334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002432/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowalne w zakresie bieżących remontów i konserwacji dróg, chodników, ciągów pieszych i placów, przystanków, na terenie gminy Giżycko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00313578/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przepis art. 214 ust. 1 pkt 11 ma zastosowanie przez podmioty wskazane w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt.1 ustawy Pzp. Zamawiający: Gmina Giżycko jest jednostką sektora finansów publicznych, zatem mieści się w katalogu pomiotów wskazanych powyżej. Przywołany przepis umożliwia zamawiającemu udzielenie zamówienia z wolnej ręki jeśli łącznie zostają spełnione trzy przesłanki, określone kolejno w lit. a) - c).
a) Gmina Giżycko sprawuje nad tą osobą prawną tj. Gminnym Zakładem Komunalnym Sp. z o.o. kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej;
b) ponad 90% działalności Gminnego Zakładu Komunalnego dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę - tj. przez Gminę Giżycko;
c) w Spółce nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 856366,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych, polegających na bieżących remontach nawierzchni dróg gminnych i dróg wewnętrznych, chodników, ciągów pieszo-rowerowych i ścieżek rowerowych, placów, przystanków autobusowych, ciągów komunikacyjnych, ciągów pieszych w parkach i skwerach na terenie gmin Giżycko, w zakresie:
1. remontów cząstkowych nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej, betonowej kostki brukowej i płyt betonowych, w zależności od potrzeb zgłoszonych przez Zamawiającego do powierzchni maksymalnej 250 m2,
2. remontów nawierzchni gruntowych dróg gminnych i dróg wewnętrznych (w tym wzmocnionych żwirem) według zestawienia stanowiącego Załącznik nr 2 do umowy,
3. prostowania (pionowanie), ustawiania wyrwanych, naprawiania i mycie znaków drogowych oraz ustawiania nowych znaków i montażu urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego zgodnie z opracowaną organizacją ruchu, na drogach gminnych, drogach wewnętrznych oraz innych terenach,
4. prostowania (pionowanie), ustawiania wyrwanych, naprawiania i mycie znaków i tablic informacyjnych oraz ustawiania nowych znaków i montażu tablic na innych terenach,
5. wiat przystankowych, naprawy elementów stałych (konstrukcyjnych, wypełnień) wiat przystankowych, wymiany szyb i pokryć dachowych, montaż zakupionych nowych wiat.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1070000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1070000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1070000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 845198126
7.3.4) Miejscowość: Bystry 1H
7.3.5) Kod pocztowy: 11-500
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1070000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-01-01 do 2022-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-01-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |