Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Lubochnia (etap II)
GMINA LUBOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449551
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449551/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-08 07:00
- Lokalizacja
- Lubochnia, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc79d8ba-99e3-425b-b8a8-95cb26a9a047
- Identyfikator
- 7732223364
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449551 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Lubochnia (etap II)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubochnia Dworska ul. Tomaszowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Lubochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-217
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lubochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubochnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc79d8ba-99e3-425b-b8a8-95cb26a9a0471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Lubochnia (etap II)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc79d8ba-99e3-425b-b8a8-95cb26a9a047
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449551
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029294/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Lubochnia (etap II)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411145
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2467674,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Lubochnia (etap II)
4.2. Zakres robót obejmuje:
4.2.1. Wymianę hydrantów na gminnej infrastrukturze wodociągowej, która będzie polegała na wykonaniu robót ziemnych związanych z odkryciem połączenia istniejących hydrantów z siecią wodociągową wraz z odgałęzieniem i zasuwą oraz zdemontowaniem zasuwy hydrantu i hydrantu wraz z armaturą oraz wbudowanie na ich miejsce nowego hydrantu wraz z armaturą i zasuwą z krućcem na przyłączu
4.2.2. Modernizację przepompowni ścieków na gminnej infrastrukturze kanalizacyjnej poprzez:
• wymianę pomp w przepompowniach,
• częściową wymianę armatury w przepompowni,
• doposażenie szaf sterowniczych
• wykonanie monitoringu przepompowni
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 01.08.2024 r. w siedzibie Zamawiającego nastąpiło otwarcie ofert w/w postępowaniu. Do godz. 10:00 wpłynęły dwie oferty. Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp zamieścił na stronie internetowej prowadzącego postępowanie informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia tj. 2 100 000,00 zł brutto.Ceny wszystkich oferty złożonych w postępowaniu przewyższają kwotę, jaka Zamawiający przeznaczył na wykonanie zamówienia. Po dokonaniu analizy finansowej, Zamawiający ustalił, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2497700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2952000,00 PLN
| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |