Przeprowadzenie zajęć dodatkowych w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi Nr 430 w Warszawie, ul. Ceramiczna 9a
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00015130
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-12 14:23
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
EWELINA PAWEŁCZYKRadomsko, PL
27 300 PLNEWELINA PAWEŁCZYKRadomsko, PL
27 300 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.