Zestawy operacyjne w podziale na 13 zadań”
Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00018814
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-14 10:32
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272699583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
7 przyznanych
CitoNet-Warszawa Sp. z o.o. (Lider Konsorcjum) ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruń, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruńtorun, PL
26 915,44 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
146 816,28 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
27 425,79 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
44 830,8 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
18 295,2 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
10 986,78 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
6344,84 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.