„Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych budynków administrowanych przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie w 2022r. – 9 zadań.”
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00017320
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-13 13:37
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania
Wykonawcy
9 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KARABELA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL
30 948,03 PLNSTANISŁAW SOPELRzeszów, PL
22 140 PLNSTANISŁAW SOPELRzeszów, PL
23 616 PLNSTANISŁAW SOPELRzeszów, PL
22 140 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KARABELA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL
19 437,74 PLNSTANISŁAW SOPELRzeszów, PL
19 188 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KARABELA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL
20 857,95 PLNSTANISŁAW SOPELRzeszów, PL
36 900 PLNROKA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIPiotrków Trybunalski, PL
117 545,64 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.