Zakup usług – sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2025 roku

SCHRONISKO NA PALUCHU IM. JANA LITYŃSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00128394
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00128394/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-03 14:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-274bc44d-2038-4090-92c1-944e33aab5b6
Identyfikator
5222584702
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

MARZENA KOSIBAPiaseczno, PL · lot 0
252 331,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00128394 z dnia 2025-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usług – sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SCHRONISKO NA PALUCHU IM. JANA LITYŃSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017189145

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paluch 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-147

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@napaluchu.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.napaluchu.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/napaluchu/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup usług – sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-274bc44d-2038-4090-92c1-944e33aab5b6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00128394

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00057193

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2025-4

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 344704,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup wraz z dowozem posiłków profilaktycznych dla pracowników Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2025 roku, tj. od dnia podpisania umowy, jednak nie dłużej niż do dnia 31.12.2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zamówienia podstawowego oraz zamówienia opcjonalnego stanowi załącznik nr 5 do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252331,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 523309,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252331,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Studio Smaku Catering Marzena Kosiba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230522659

7.3.3) Ulica: Warszawska 23/23

7.3.4) Miejscowość: Piaseczno

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252331,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi