Budowa oświetlenia drogowego w m. Wolsztyn przy ul. 5 Stycznia
GMINA WOLSZTYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00019691
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00019691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-14 13:08
- Lokalizacja
- Wolsztyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-230966a5-4de9-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9231658141
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00019691 z dnia 2022-01-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego w m. Wolsztyn przy ul. 5 Stycznia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLSZTYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770706
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 683474500
1.5.8.) Numer faksu: 683474590
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@wolsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.wolsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.wolsztyn.pl/m,115,przetargi.html?page=11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia drogowego w m. Wolsztyn przy ul. 5 Stycznia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-230966a5-4de9-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00019691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002613/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Budowa oświetlenia drogowego w m. Wolsztyn przy ul. 5 Stycznia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00284525/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 196675,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia drogowego w m. Wolsztyn przy ul. 5 Stycznia. Zamawiający informuje, iż inwestycja będzie realizowana na podstawie pozwolenia na budowę wydanego przez Starostę Wolsztyńskiego – decyzja nr 536/2018 z dnia 19.07.2018 r., sprawa nr AB.6740.407.2018.
Zakres zamówienia objęty niniejszym postępowaniem obejmuje m.in.: budowę sieci nn 0,4 kV oświetlenia drogowego na terenie miejscowości Wolsztyn wzdłuż ul. 5 Stycznia na odcinku od ul. Poznańskiej do ul. Dworcowej i demontaż istniejącego oświetlenia drogowego. W ramach realizacji inwestycji przewidziano posadowienie słupów aluminiowych oświetlenia drogowego wraz z wysięgnikami i oprawami LED.
Parametry techniczne obiektu wg projektu budowlanego obejmują m.in. następujące elementy:
1. Linia kablowa zalicznikowa nn 0,4 kV YAKY 4x25mm2 – 948,5 m;
2. Bednarka FeZn – 794,5m;
3. Rura osłonowa gładkościenne ø 75– 55,5 m;
4. Rura osłonowa karbowana ø 75– 24 m;
5. Rura osłonowa gładkościenne ø 110 – 47,5 m;
6. Słup oświetleniowy aluminiowy anodowany dogruntowy wys. 8 m z fabrycznie wykonanym otworem i dedykowanym uchwytem dla gniazda zasilającego iluminacje świąteczne – 17 szt.;
7. Słup oświetleniowy aluminiowy anodowany dogruntowy wys. 3,5 m – 3 szt.;
8. Wysięgnik stylowy aluminiowy anodowany – 17 szt.;
9. Stylowa oprawa oświetlenia drogowego typu LED – 17 szt.;
10. Oprawa projektorowa – 2 szt.;
11. Oprawa oświetlenia ciągu pieszo-rowerowego typu LED – 3 szt.
12. Słupowe gniazdo zasilające iluminacje świąteczne – 17 kpl.;
13. Izolacyjne złącza kablowe z wkładkami bezpiecznikowymi – 20 kpl.;
14. Okablowanie zasilające oprawy – 20 kpl.;
15. Okablowanie zasilające gniazda iluminacji świątecznych – 17 kpl.;
16. Okablowanie zasilające projektory – 2 kpl.;
17. Uchwyt flagowy aluminiowy anodowany na trzy flagi mocowany do latarni – 17 kpl.;
18. Uziomy, przepusty, przeciski mechaniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327106,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327106,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 327106,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA RAK HENRYK RAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9230022961
7.3.3) Ulica: ul. Szkolna 8
7.3.4) Miejscowość: Siedlec
7.3.5) Kod pocztowy: 64-212
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327106,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-06-128.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Data zakończenia realizacji zamówienia została określona na podstawie daty zawarcia umowy i wymaganego zapisami SWZ okresu realizacji robót - 150 dni.| 2022-01-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |