Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola Publicznego nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu
Przedszkole Publiczne im. Marii Konopnickiej nr 2
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00017678
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-13 14:37
- Lokalizacja
- Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8781625761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeProdukty mleczarskieOwoce, warzywa i podobne produktyRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybRyby wędzoneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbZiemniaki i produkty z ziemniakówPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieWarzywa mrożoneProdukty głęboko mrożoneJaja
Wykonawcy
6 przyznanych
ARKADIUSZ LISOWSKIPłock, PL
22 800 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
3480,5 PLNANIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL
20 799,72 PLNARKADIUSZ LISOWSKIPłock, PL
4800 PLNPOLKORN PIEKARNIA Z CUKIERNIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiechocinek, PL
36 346 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
10 937 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.