Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej położonej przy ul. Tenisowej w Radwanicach w zakresie termomodernizacji oraz wymiany źródła ciepła.

GMINA RADWANICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00018153
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00018153/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-14 07:45
Lokalizacja
Radwanice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72304467-511d-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6922256490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00018153 z dnia 2022-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej położonej przy ul. Tenisowej w Radwanicach w zakresie termomodernizacji oraz wymiany źródła ciepła.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17

1.5.2.) Miejscowość: Radwanice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.radwanice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej położonej przy ul. Tenisowej w Radwanicach w zakresie termomodernizacji oraz wymiany źródła ciepła.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72304467-511d-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00018153

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003579/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Termomodernizacja obiektu użyteczności publicznej - Szkoły Podstawowej w Radwanicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00290822/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: InII.271.40.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych oraz budowlano-montażowych mających na celu termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej w Radwanicach poprzez:
- ocieplenie dachu oraz stropodachu wraz z wymianą pokrycia dachowego,
-ocieplenie ścian zewnętrznych wraz z nałożeniem tynku mineralnego oraz wykonaniem paneli ozdobnych,
-wykonanie modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, w tym:
-montaż zasobników c.w.u.
-montaż pomp ciepła na terenie działki wraz z osadzeniem na fundamentach projektowanych
-montaż przygrzejnikowych zaworów termostatycznych
-wymiana instalacji centralnego ogrzewania
-dostosowanie budynku do wymogów ppoż w tym wydzielenie klatki schodowej w części B budynku oraz wykonanie oddymiania klatki schodowej
-montaż grzejników
-montaż sprzęgła hydraulicznego
-montaż automatyki pogodowej
-wykonanie osłon/obudowy akustycznej urządzeń terenowych
-wymiana instalacji ciepłej wody i cyrkulacji w niezbędnym zakresie,
-wymiana instalacji oświetleniowej na led,
-wykonanie instalacji fotowoltaicznej, w tym:
-adaptacja pokrycia dachowego i konstrukcji dachu na potrzeby montażu
instancji fotowoltaicznej
-montaż paneli fotowoltaicznych na dachu
-montaż komunikacji dachowej umożliwiającej serwisowanie paneli foto
-montaż opierzenia z blachy tytan-cynk z wymianą rur spustowych,
-ocieplenie kominów z wykonanie wyprawy elewacyjnej,
-wykonanie instalacji odgromowej,
-wykonanie nowej opaski wokół budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę w wysokości 4 300 000,00 zł. Tym samym cena oferty z najniższą ceną wynoszącą 5 492 402,92 zł przewyższa kwotę 4 300 000,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5492402,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6740400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane