Dostawa artykułów żywnościowych dla szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym
Szkoła Podstawiowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00018270
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-14 08:36
- Lokalizacja
- Lubicz Dolny, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8792325494
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
JajaOwoce, warzywa i podobne produktyZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty drobioweWarzywa mrożoneRyby mrożoneRóżne produkty spożywczeProdukty mleczarskie
Wykonawcy
6 przyznanych
MAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
3347,5 PLNMAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
33 514 PLNARKADIUSZ LISOWSKIPłock, PL
10 440 PLNPOMORSKIE CENTRUM MIĘSNE K&K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
68 992,88 PLNPOMORSKIE CENTRUM MIĘSNE K&K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
28 024,5 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
76 497 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.