”Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój”.

Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00018274
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00018274/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-14 08:37
Lokalizacja
Szczawno-Zdrój, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77c5367b-527f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
8862572767
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE 'EUROASFALT' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z/S W OLSZTYNIEOlsztyn, PL · lot 0
126 134,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00018274 z dnia 2022-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
”Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718219

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Szczawno-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-310

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szczawno-zdroj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczawno-zdroj.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.szczawno-zdroj.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

”Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77c5367b-527f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00018274

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002468/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa , Szczawno-Zdrój

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00293326/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja przedsięwzięcia budowlanego pn.: ”Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój” w formule „Zaprojektuj-Wybuduj”.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany:
2.1. opracować kompleksową pełnobranżową dokumentację projektową oraz uzyskać na jej podstawie niezbędne do realizacji decyzje administracyjne, w tym decyzję o pozwoleniu na budowę.
2.2. wykonać, na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 2.1, roboty budowlane w zakresie przebudowy przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój.
2.3. uzyskać ostateczną decyzję administracyjną o dopuszczeniu obiektu do użytkowania lub skutecznie złożyć zawiadomienie o zakończeniu budowy, do którego nie zgłoszono sprzeciwu w drodze decyzji.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki do SWZ:
3.1. Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 6;
3.2. Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący załącznik nr 7 ;
4. Przedmiot zamówienia zostaje podzielony na następujące etapy:
4.1. Etap I:
a) wykonanie projektu budowlanego wielobranżowego (PZT, PAB i PT - wraz z koniecznymi uzgodnieniami) – 4 egz.,
b) opracowanie projektu zmiany stałej organizacji ruchu wraz z programem sygnalizacji świetlnej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami – 4 egz.
c) przygotowanie i złożenie do organu administracji architektoniczno-budowlanej, wraz z niezbędnymi załącznikami, wniosku o pozwolenie na budowę – 2 egz.,
d) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę,
e) wykonanie projektów wykonawczych dla wszystkich koniecznych branż – 3 egz.,

4.2. Etap II: wykonanie Robót i uzyskanie ostatecznej decyzji administracyjnej o dopuszczeniu obiektu do użytkowania lub skuteczne złożenie przez Wykonawcę i przyjęcie przez właściwy organ zawiadomienia o zakończeniu budowy, do którego nie zgłoszono sprzeciwu w drodze decyzji.
5. Przy realizacji przedmiotu umowy Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia:
5.1. warunków zawartych w Ogłoszeniu o naborze wniosków w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych na 2021r.
5.2. treści wniosku o dofinansowanie przedmiotowego zadania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych na 2021r.
6. Zadanie jest współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126133,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 323510,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126133,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Euroasfalt sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510052189

7.3.3) Ulica: Smętka 15/11

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-077

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126134,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2022-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane