DOZOROWANIE I OCHRONA OSÓB I MIENIA W GENERALNEJ DYREKCJI DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W GDAŃSKU z podziałem na 18 części zamówienia
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00017916
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-13 15:27
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5842456536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskieUsługi w zakresie konserwacji systemuUsługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń audiowizualnych i optycznychUsługi nadzoru przy użyciu alarmuUsługi strażniczeUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego
Wykonawcy
15 przyznanych
ADAM SKOBEJKOGdynia, PL
779 328 PLNAGENCJA OCHRONY "WENA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OOPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
10 036,8 PLN"JANTAR 2" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
39 556,8 PLN"JANTAR 2" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
35 424 PLNAGENCJA OCHRONY "WENA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OOPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
8265,6 PLN"JANTAR 2" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
6199,2 PLN"JANTAR 2" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
26 568 PLN"JANTAR 2" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
26 568 PLNAGENCJA OCHRONY "WENA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OOPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
15 940,8 PLN"JANTAR 2" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
24 206,4 PLN"JANTAR 2" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
24 206,4 PLNEUGENIUSZ KARDASZTczew, PL
54 316,8 PLNEUGENIUSZ KARDASZTczew, PL
54 316,8 PLNEUGENIUSZ KARDASZTczew, PL
54 316,8 PLNEUGENIUSZ KARDASZTczew, PL
54 316,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.