Kompleksowe ubezpieczenie SP ZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie na lata 2022-2024 z podziałem na 3 części
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia Ratunkowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00026124
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-19 14:28
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5732322208
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ubezpieczeniowe
Wykonawcy
3 przyznane
'COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP'Warszawa, PL
227 740,44 PLNSOPOCKIE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ERGO HESTIA SPÓŁKA AKCYJNASopot, PL
512 162,33 PLNPOWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
512 162,33 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.