Dokumentacja projektowa oraz roboty budowlane na zadania pn.: Część nr 1: Przebudowa przejścia dla pieszych w m. Dychów; Część nr 2 – Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Piastów w Krośnie Odrz.
POWIAT KROŚNIEŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00033841
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00033841/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-25 12:03
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88d1a305-66fa-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9261486696
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychUliczne słupy oświetlenioweInstalowanie oznakowania drogowegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00033841 z dnia 2022-01-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokumentacja projektowa oraz roboty budowlane na zadania pn.:
Część nr 1: Przebudowa przejścia dla pieszych w m. Dychów; Część nr 2 – Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Piastów w Krośnie Odrz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KROŚNIEŃSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971197640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: F. Chopina 5
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683836090
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp.powiatkrosnienski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdp.powiatkrosnienski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokumentacja projektowa oraz roboty budowlane na zadania pn.:Część nr 1: Przebudowa przejścia dla pieszych w m. Dychów; Część nr 2 – Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Piastów w Krośnie Odrz.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88d1a305-66fa-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00033841
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000253/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Sporządzenie dokumentacji oraz wykonanie robót: 1-Przebudowa przejścia dla pieszych w m. Dychów; 2–Przebudowa przejścia dla pieszych na ulcy Piastów w Krośnie Odrzańskim – droga powiatowa nr 3102F
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00331105/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDPIII.272.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 134456,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 - Przebudowa przejścia dla pieszych wraz z obszarem oddziaływaniaw miejscowości Dychów – droga powiatowa nr 1429F:
a) Sporządzenie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich pozwoleń, zgłoszeń, uzgodnień niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia;
b) Doświetlenie oraz oznakowanie przejść dla pieszych;
c) Budowa słupa z oprawą LED z optyką dostosowaną do przejść dla pieszych;
d) Budowa słupa pod sygnalizator wraz z oprawą LED z optyką dostosowaną do przejść dla pieszych i lampą wczesnego ostrzegania;
e) Budowa linii kablowej;
f) Wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego masami chemoutwardzalnymi;
g) Wykonanie pasów wibracyjno – akustycznych;
h) Wymiana istniejącego oznakowania pionowego na nowe;
i) Budowa dojść do przejść dla pieszych z prefabrykatów betonowych;
j) Montaż poręczy łańcuchowych zabezpieczających dojścia do przejść dla pieszych;
k) Przebudowa chodnika.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 89251,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Piastów w Krośnie Odrzańskim – droga powiatowa nr 3102F:a) Sporządzenie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich pozwoleń, zgłoszeń, uzgodnień niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia;
b) Doświetlenie przejść dla pieszych;
c) Budowa słupa z oprawą LED z optyką dostosowaną do przejść dla pieszych;
d) Budowa słupa pod sygnalizator wraz z oprawą LED z optyką dostosowaną do przejść dla pieszych i lampą wczesnego ostrzegania;
e) Budowa linii kablowej;
f) Wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowymi masami chemoutwardzalnymi;
g) Wymiana istniejącego oznakowania pionowego na oznakowanie aktywne;
h) Montaż progów zwalniających wyspowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 45205,51 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-01-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |