Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec
Gmina Gorzków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00022297
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00022297/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-17 14:27
- Lokalizacja
- Gorzków-Osada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e9bc771-25b0-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5641691130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00022297 z dnia 2022-01-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorzków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371695
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 9
1.5.2.) Miejscowość: Gorzków-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-315
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846838156
1.5.8.) Numer faksu: 846838111
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gorzkow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorzkow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uggorzkow.bip.e-zeto.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e9bc771-25b0-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00022297
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006834/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00208408/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2021.CP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1227574,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego „Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec", polegające na opracowaniu wielobranżowej
dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej oraz realizacja robót budowlanych w zakresie przebudowy stacji ujęcia wody. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) rozpoznanie warstw wodonośnych dla potrzeb możliwości wykonania nowych odwiertów
studni głębinowych,
2) wykonania badań warstw gruntu na potrzeby rozbudowy obiektów kubaturowych,
3) uzyskanie map do celu opracowania dokumentacji na pozwolenie na budowę,
4) opracowanie operatu wodnoprawnego dla poboru wody ze źródeł podziemnych,
5) uzyskanie warunków technicznych, wszystkich wymaganych uzgodnień, opinii, dokumentacji i
decyzji administracyjnych w zakresie wykonywanych robót budowlanych,
6) wykonanie dokumentacji projektowej wraz ze złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę do
organu administracji architektoniczno-budowlanej z wymaganymi załącznikami stosownie do art.
29 ust. 1 pkt 3 oraz art. 30 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t. j. Dz. U. z 2020 poz., 1333 z późn. zm.) oraz wykonania projektów wykonawczych w zakresie niezbędnym do zrealizowania robót budowlanych dla przedmiotowej Stacji Ujęcia Wody celem
zwiększenia niezawodności funkcjonowania przedmiotowych obiektów, poprawy parametrów
uzdatnianej wody, poprawy właściwości funkcjonalno-użytkowych,
7) zaprojektowanie i wykonanie minimów dwóch studni głębinowych,
8) zaprojektowanie i wykonanie pompowni II stopnia,
9) zaprojektowanie systemu uzdatniania pobranej wody,
10) zaprojektowanie systemu dezynfekcji wody,
11) zaprojektowanie instalacji sanitarnych wewnątrz budynku SUW,
12) zaprojektowanie instalacji PV, dla zaspokojenia potrzeb energetycznych SUW,
13) właściwe i zgodne z zasadami sztuki budowlanej wykonanie robót budowlano-montażowych
dla Inwestycji,
14) wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz inwentaryzacji geodezyjnej,
15) pełnienie nadzorów autorskich w ramach opracowanej dokumentacji projektowej,
16) przeprowadzenie indywidualnego szkolenia dla wszystkich użytkowników,
17) przeprowadzenie prób końcowych, w tym m. in. rozruchu technologicznego i nadzór nad próbami eksploatacyjnymi,
18) przygotowanie i przekazanie szczegółowej instrukcji obsługi,
19) wykonanie powykonawczego zestawienia materiałów wbudowanych i opracowania kosztorysu powykonawczego, celem rozliczenia inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262220-9 - Wiercenie studni wodnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1870461,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2077470,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1870461,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Uslugowo-Handlowy MAN-TOM Mandziuk Stanisław
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211002360
7.3.3) Ulica: Zamoyskiego 51/11
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1870461,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-01-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |