„Remont boiska w ramach inwestycji „ Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSGastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim”
Miasto Gorzów Wielkopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00022658
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00022658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-17 18:55
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7518355-3d5e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5991113333
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00022658 z dnia 2022-01-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont boiska w ramach inwestycji „ Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSGastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wielkopolski
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Gastronomicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210203232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okólna 35
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 95 7225242
1.5.8.) Numer faksu: +48 95 7225242
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsg@edu.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gastronomik.gorzow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont boiska w ramach inwestycji „ Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSGastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7518355-3d5e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00022658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00064675/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSGastronomicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256972/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSG.202.203.2021/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 308943,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane związane z wykonaniem remontu boiska wielofunkcyjnego w miejscu istniejącego boiska szkolnego Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim.
2. Projektowane boisko wielofunkcyjne będzie zlokalizowane w północnej części działki nr 1268/1 należącej do Zespołu Szkół Gastronomicznych, w miejscu istniejącego boiska szkolnego będącego w złym stanie technicznym. Teren objęty opracowaniem znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Józefa Bema.
3. Dostęp budynku dla osób niepełnosprawnych : Inwestycja obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego, które będzie realizowane w sposób przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami.
4. Ukształtowanie i zagospodarowanie terenu- stan istniejący:
1) teren inwestycji należy do Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp. przy ul. Józefa Bema. Obszar zagospodarowany jest nawierzchniami utwardzonymi istniejącego zniszczonego boiska. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się budynek auli szkolnej ZSG wraz z elementami dojazdów i chodników wykonanych z kostki betonowej w kolorze szarym. Pozostały obszar stanowi powierzchnia biologicznie czynna, trawiasta. Teren płaski, z niewielkim zróżnicowaniem wysokościowym w granicach 0,4m. Istniejący zjazd jak i sama nawierzchnia ul. Bema znacznie obniżone w stosunku do terenu objętego opracowaniem. Działka ogrodzona stalowymi elementami wraz z cokołem betonowym w złym stanie technicznym. Dodatkowo przy północnej granicy działki znajduje się istniejąca konstrukcja piłkochwytów boiska. Średnia rzędna terenu ok 66.15 m n.p.n
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398028 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 869610 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398028 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REDOPOL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831717402
7.3.3) Ulica: Św.Marcina 29/8
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-806
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398028 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2022-01-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |