Dostawa i montaż wirtualnej strzelnicy wraz z niezbędnymi pracami remontowymi pomieszczeń w budynku Zespołu Szkół w Złocieńcu, przy ulicy Okrzei 9

Powiat Drawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00023225
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00023225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-01-18 10:11
Lokalizacja
Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f28ee5e-37e3-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
2530305547
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Cele strzelniczeKaruzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabawRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

2 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00023225 z dnia 2022-01-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wirtualnej strzelnicy wraz z niezbędnymi pracami remontowymi pomieszczeń w budynku Zespołu Szkół w Złocieńcu, przy ulicy Okrzei 9

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Drawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Elizy Orzeszkowej 3

1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 943630782

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.gagalska@powiatdrawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatdrawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż wirtualnej strzelnicy wraz z niezbędnymi pracami remontowymi pomieszczeń w budynku Zespołu Szkół w Złocieńcu, przy ulicy Okrzei 9

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f28ee5e-37e3-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00023225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250274/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP. 272.2.2021.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 228179,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wirtualnej strzelnicy dla Zespołu Szkół im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu, przy ulicy Okrzei 9.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35210000-9 - Cele strzelnicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535000-7 - Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw

4.5.5.) Wartość części: 150000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem opisu są roboty budowlane polegające na modernizacji części pomieszczeń szkolnych położonych w przyziemiu szkoły i zlokalizowanych w Złocieńcu przy ulicy Okrzei 9.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 180864,56 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2022-01-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy