REMONT WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W SAWINIE

Gmina Sawin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00023237
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00023237/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-18 10:17
Lokalizacja
Sawin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37eeda52-490f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5632160516
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweLampy i oprawy oświetlenioweSprzęt i aparatura elektrycznaOprawy izolowaneInstalacje wodneRoboty budowlane w zakresie łazienekInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi instalowania sprzętu elektrycznego

Wykonawcy

1 przyznane

"GMINNY ZAKŁAD OBSŁUGI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOkopy-Kolonia, PL · lot 0
224 608,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00023237 z dnia 2022-01-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W SAWINIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sawin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chutecka

1.5.2.) Miejscowość: Sawin

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-107

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 5673012

1.5.8.) Numer faksu: 825459714

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sawin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sawin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37eeda52-490f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W SAWINIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37eeda52-490f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00023237

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011419/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont Warsztatów Terapi Zajęciowej w Sawnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RSG.271.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 328000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest remont Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sawinie.
2) W ramach remontu planuje się prace rozbiórkowe, remontowe, budowę ścianek działowych wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, roboty malarskie i okładzinowe, roboty posadzkarskie, remont pochylni i schodów wejściowych, wyposażenie w nowe elementy jak odbojnik, poręcze, ściankę modułową, wewnętrzną instalacje zimnej wody, ciepłej wody użytkowej oraz kanalizacji sanitarnej, awaryjne oświetlenie ewakuacyjne, koryta kablowe dla instalacji teletechnicznej parteru, wymianę opraw oświetlenia ogólnego toalet.
3) Orientacyjny zakres prac określają przedmiar robót, opis przedmiotu zamówienia rysunki, stanowiące integralną część SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

31650000-7 - Oprawy izolowane

39370000-6 - Instalacje wodne

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224608,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364941,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224608,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminny Zakład Obsługi” Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5631866852

7.3.4) Miejscowość: Okopy Kolonia

7.3.5) Kod pocztowy: 22-175

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224608,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-05-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-01-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane