Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkół Miejskich w Golubiu - Dobrzyniu
Zespół Szkół Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00023572
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-18 12:06
- Lokalizacja
- Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5030076708
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybProdukty głęboko mrożonePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieJajaZboża i ziemniakiWarzywa świeże lub mrożoneOwoce cytrusoweProdukty mleczarskie
Wykonawcy
8 przyznanych
ANIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL
73 759,04 PLNANIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL
49 335,3 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
35 227,5 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
27 661,2 PLNPOLKORN PIEKARNIA Z CUKIERNIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiechocinek, PL
1601,25 PLNMAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
26 250 PLNMAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
32 570,8 PLNMAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
16 815,75 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.