SR.272.u.35.2021.RG „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zlokalizowanych na terenie Powiatu Nowodworskiego, w sezonach zimowych 2022 oraz 2023”
Powiat Nowodworski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00023661
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-18 12:34
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5792231171
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
MARCIN PIETRUCZUKNowy Dwór Gdański, PL
324 842,4 PLNMARCIN PIETRUCZUKNowy Dwór Gdański, PL
18 046,8 PLNMARCIN PIETRUCZUKNowy Dwór Gdański, PL
18 046,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.