Modernizacja baz własnych Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie
GŁÓWNA BIBLIOTEKA LEKARSKA IM.STANISŁAWA KONOPKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00128886
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00128886/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-03-03 18:10
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe1aca45-aad5-441e-a639-1642db9d55d5
- Identyfikator
- 5212970496
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00128886 z dnia 2025-03-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja baz własnych Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GŁÓWNA BIBLIOTEKA LEKARSKA IM.STANISŁAWA KONOPKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Główna Biblioteka Lekarska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289319
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Chocimska 22
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-791
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 849-78-51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gbl.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gbl.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe1aca45-aad5-441e-a639-1642db9d55d51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Główna Biblioteka Lekarska
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja baz własnych Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe1aca45-aad5-441e-a639-1642db9d55d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00128886
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102963
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GBL.ITiA.26.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja baz własnych Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie.
2. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w oparciu o technologię open source DSpace CRIS i dotyczyć będzie następujących komponentów obecnie wykorzystywanego systemu, który winien być odwzorowany w systemie DSpace CRIS:
1) Modernizacja bazy Polska Bibliografia Lekarska:
a) Modernizacja modułu do wprowadzania danych
b) Modernizacja modułu przetwarzania danych
c) Modernizacja modułu wyszukiwawczego
2) Modernizacja bazy Tez-MeSH
3) Modernizacja bazy Katalog Czasopism Indeksowanych w PBL
4) Modernizacja bazy Biogram połączona z konwersją danych
5) Serwis i wsparcie systemu
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
4. Wykonanie przedmiotu zamówienia przebiegać będzie zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ SWZ oraz zgodnie z postanowieniami zawartymi w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiącymi Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
72254000-0 - Testowanie oprogramowania
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie stosownie do brzmienia art. 255 pkt 2) ustawy Pzp- jedyna złożona w ramach postępowania o udzielenie zamówienia oferta podlega odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 984000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 984000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
-| 2025-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |