Dostawa sprzętu i urządzeń multimedialnych dla potrzeb Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II ST. IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W MIELCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00128907
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00128907/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-03 19:38
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4890f3d2-983d-4462-8570-9567acb4aea0
Identyfikator
8171070856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia multimedialneKomputery przenośneTelewizory cyfrowe

Wykonawcy

2 przyznane

PIOTR FILIPOWICZZamość, PL · lot 0
110 050 PLN
DREAMTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 1
18 630 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00128907 z dnia 2025-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i urządzeń multimedialnych dla potrzeb Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II ST. IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W MIELCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000782528

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Test-Krucza 10

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: (17) 586-29-76

1.5.8.) Numer faksu: (17) 586-29-76

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@psm.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psm.mielec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4890f3d2-983d-4462-8570-9567acb4aea0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu i urządzeń multimedialnych dla potrzeb Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4890f3d2-983d-4462-8570-9567acb4aea0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00128907

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00455121/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa sprzętu i urządzeń multimedialnych dla potrzeb Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603918

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DS.26.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 218973,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa przez Wykonawcę do siedziby Zamawiającego – Mielec, ul. Kościuszki 10 – sprzętu i urządzeń multimedialnych. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała na koszt własny Wykonawcy i będzie obejmowała wniesienie, rozpakowanie, w razie potrzeby złożenie/zmontowanie/uruchomienie/skonfigurowanie oraz ustawienie we wskazanych przez Zamawiającego miejscach (pomieszczeniach) w jego siedzibie różnego rodzaju sprzętu i urządzeń multimedialnych oraz komputerowych. Dostawą mają być objęte urządzenia oraz sprzęt nie będące przedmiotem ekspozycji, nieużywane, pochodzące z bieżącej produkcji (wyprodukowane nie wcześniejszej niż w 2024 roku). Do dostarczanego przedmiotu zamówienia, Wykonawca jest zobowiązany dołączyć wymagane instrukcje w języku polskim.
2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej, jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych według poniższego podziału:
a) Część I - zestaw do nagrywania,
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 6 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.) Wartość części: 84153,66 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa przez Wykonawcę do siedziby Zamawiającego – Mielec, ul. Kościuszki 10 – sprzętu i urządzeń multimedialnych. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała na koszt własny Wykonawcy i będzie obejmowała wniesienie, rozpakowanie, w razie potrzeby złożenie/zmontowanie/uruchomienie/skonfigurowanie oraz ustawienie we wskazanych przez Zamawiającego miejscach (pomieszczeniach) w jego siedzibie różnego rodzaju sprzętu i urządzeń multimedialnych oraz komputerowych. Dostawą mają być objęte urządzenia oraz sprzęt nie będące przedmiotem ekspozycji, nieużywane, pochodzące z bieżącej produkcji (wyprodukowane nie wcześniejszej niż w 2024 roku). Do dostarczanego przedmiotu zamówienia, Wykonawca jest zobowiązany dołączyć wymagane instrukcje w języku polskim.
2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej, jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych według poniższego podziału:
b) Część II - tablice i komputery,
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 6 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.) Wartość części: 45092,68 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa przez Wykonawcę do siedziby Zamawiającego – Mielec, ul. Kościuszki 10 – sprzętu i urządzeń multimedialnych. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała na koszt własny Wykonawcy i będzie obejmowała wniesienie, rozpakowanie, w razie potrzeby złożenie/zmontowanie/uruchomienie/skonfigurowanie oraz ustawienie we wskazanych przez Zamawiającego miejscach (pomieszczeniach) w jego siedzibie różnego rodzaju sprzętu i urządzeń multimedialnych oraz komputerowych. Dostawą mają być objęte urządzenia oraz sprzęt nie będące przedmiotem ekspozycji, nieużywane, pochodzące z bieżącej produkcji (wyprodukowane nie wcześniejszej niż w 2024 roku). Do dostarczanego przedmiotu zamówienia, Wykonawca jest zobowiązany dołączyć wymagane instrukcje w języku polskim.
2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej, jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych według poniższego podziału:
c) Część III – telebim.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 6 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32324600-6 - Telewizory cyfrowe

4.5.5.) Wartość części: 48780,49 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110050,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110050,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowe „MAGNUS” Piotr Filipowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 951085230

7.3.3) Ulica: Piłsudskiego 53

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18630,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39505,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18630,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "DREAMTEC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020932484

7.3.3) Ulica: pl. Strzelecki 20

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-224

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18630,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert wpłynęły dwie oferty:
a) TRONUS POLSKA Spółka z o. o., ul. Juliana Konstantego Ordona 2A, 01-237 Warszawa,
b) TDC POLSKA Spółka z o. o., ul. Kwarcowa 4, 62-002 Suchy Las.
Obie zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
Wobec braku ofert nie podlegających odrzuceniu, Zamawiający postanowił dokonać unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt. 2) w/w ustawy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy