Dostawa Specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SP ZZOZ w Kozienicach
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOZIENICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00026259
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-19 14:52
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8121645639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
18 przyznanych
Aesculap Chifa Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym TomyśluNowy Tomyśl, PL
21 127,04 PLNAesculap Chifa Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym TomyśluNowy Tomyśl, PL
21 127,04 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
40 860 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1000 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
30 000 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
77 520,5 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
40 860 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
77 520,5 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
77 520,5 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 900 PLNFISHER & PAYKEL HEALTHCARE GMBHSchorndorf, DE
72 500 PLNCOOK MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
266 500 PLN'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
51 153 PLNPrzedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ANMAR Spółka z o. o. Sp. K.Tychy, PL
10 547,5 PLNPrzedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ANMAR Spółka z o. o. Sp. K.Tychy, PL
10 547,5 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
15 000 PLNPAWEŁ JABŁONKAPieńków, PL
17 700 PLNMAC'S MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄwarszawa, PL
31 200 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.