Modernizacja infrastruktury drogowej i terenów zieleni w Złotym Stoku
GMINA ZŁOTY STOK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00025545
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00025545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-19 12:58
- Lokalizacja
- Złoty Stok, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c9c9691-5ea8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8871635183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00025545 z dnia 2022-01-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej i terenów zieleni w Złotym Stoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZŁOTY STOK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718484
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 22
1.5.2.) Miejscowość: Złoty Stok
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-250
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748164164
1.5.8.) Numer faksu: 748164133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zlotystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zlotystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zlotystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej i terenów zieleni w Złotym Stoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c9c9691-5ea8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00025545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001015/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja infrastruktury drogowej i terenów zieleni w Złotym Stoku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00321546/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RL.271.20.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Modernizacja infrastruktury drogowej i terenów zieleni w Złotym Stoku
Zadanie I: Rewitalizacja Parku Miejskiego w Złotym Stoku
Zadanie II: Przebudowa ul. Słonecznej w Złotym Stoku
Zadanie II: Przebudowa mostu na potoku „Trująca” w Złotym Stoku
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Zadanie I: Rewitalizacja Parku Miejskiego w Złotym Stoku
Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja Parku Miejskiego w Złotym Stoku. Celem zamówienia jest podniesienie estetyki parku, poprawa zdrowotności roślinności zwłaszcza drzew, budowa nowej muszli koncertowej wraz z amfiteatrem w miejsce istniejących oraz wyposażenie parku w elementy małej architektury. Inwestycja obejmuje teren Parku Miejskiego w Złotym Stoku, w granicach działki nr 699/2, części działki nr 976, obręb Złoty Stok. Zakres prac budowlanych związanych z rewitalizacją parku obejmuje:
− zabiegi pielęgnacyjne i korektę istniejącego drzewostanu i krzewów,
− wycinkę drzew i krzewów ze względów inwestycyjnych,
− wykonanie nowych nasadzeń roślinnych,
− wykonanie nowych nawierzchni na istniejących i projektowanych placach, alejach, ścieżkach w tym schodów terenowych,
− budowę placu zabaw dla dzieci wraz z ogrodzeniem,
− przebudowę i wykonanie nowych ogrodzeń zewnętrznych,
− budowę muszli koncertowej wraz zapleczem,
− budowę amfiteatru,
− budowę informatora turystycznego,
− budowę trejaża,
− budowę fontanny,
− budowę zdroju wolno stojącego,
− wykonanie i montaż elementów małej architektury w tym ławek, koszy na śmieci, tablic informacyjnych, stojaków na rowery,
− wykonanie przyłącza wod-kan,
− wykonanie sieci deszczowej odwodnienia amfiteatru,
− wykonanie drenażu liniowego wokół budynku muszli koncertowej,
− przebudowę instalacji wod-kan,
− wykonanie instalacji nawadniającej części założenia parkowego,
− aktualizację uzgodnień z operatorem elektroenergetycznym oraz wykonanie przyłącza elektroenergetycznego,
− przebudowę instalacji oświetleniowej,
− budowę instalacji monitoringu wraz z kamerami i rejestratorem,
− opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego i wyposażenie obiektu w sprzęt gaśniczy i gaśnice oraz oznakowanie zgodnie z opracowaną instrukcją,
− wywóz gruzu i odpadów na składowisko, uporządkowanie terenu budowy,
− wykonanie budowlanej dokumentacji powykonawczej, w tym badań, sprawdzeń i odbiorów przyłączy oraz sieci i instalacji opracowanie instrukcji użytkowania sieci, instalacji, urządzeń, obiektów oraz pomiaru powykonawczego geodezyjnego.
2) Zadanie II: Przebudowa ul. Słonecznej w Złotym Stoku
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulicy Słonecznej w Złotym Stoku o łącznej długość 434 mb. (odc. I i II). Całość zadania obejmuje remont istniejącego układu komunikacyjnego, wymianę zniszczonej nawierzchni ulicy i chodników wraz z podbudową, wymianę krawężników, odbudowę elementów małej architektury, sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
Na całe długości dróg planuje się wykonać nowe warstwy konstrukcyjne jezdni i chodnika po uprzednim rozebraniu starych podbudów oraz nawierzchni z trylinki. Nawierzchnia ulicy zostanie wykonana z kostki brukowej betonowej o wysokości (grubości) 10 cm na uprzednio wykonanej podbudowie odpowiednio – gotowa mieszanka betonowa o Rm 2,5 MPa, grubość warstwy 15 cm, następnie podbudowa z tłucznia kamiennego grubość warstwy 25 cm, podsypka cementowo-piaskowa grubość warstwy 3 cm. Całość nawierzchni obramowana będzie krawężnikiem betonowym najazdowym o wym. 15x22 obustronnie. Od strony ciągu pieszego krawężnik obniżony (najazdowy). Konstrukcję chodnika przyjęto jak pod nawierzchnią ulicy. W ramach zadania zaplanowano także wymianę istniejącej sieci wodociągowej oraz remont kanalizacji deszczowej.
3) Zadanie III: Przebudowa mostu na potoku „Trująca” w Złotym Stoku:
Przedmiotem zamówienia jest budowa - odbudowa obiektu mostowego na potoku Trująca km 8 + 580 w Złotym Stoku działka nr 965 wp i działki nr 964 i 867 .
W zakres zamówienia będą wchodziły:
− prace rozbiórkowe,
− wykonanie podpór obiektu,
− wykonanie konstrukcji przęsła,
− wykonanie izolacji,
− wyposażenie pomostu w nawierzchnię bitumiczną i poręcze,
− wykonanie dojazdów do obiektu mostowego,
− umocnienie dna i brzegów potoku.
4) Szczegółowy zakres robót określają dokumentacje techniczne oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót stanowiący materiał pomocniczy do oszacowania ceny ofertowej Wykonawcy stanowiące załączniki do SWZ.
5) Zadania finansowane będą z programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45237000-7 - Roboty budowlane w zakresie scen
45262210-6 - Fundamentowanie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312300-0 - Instalowanie anten
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45343200-5 - Instalowanie sprzętu gaśniczego
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zawiadamia, iż postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: Modernizacja infrastruktury drogowej i terenów zieleni w Złotym Stoku unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2022-01-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |