„Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 7 w Rumi z podziałem na sześć części”.
GMINA MIEJSKA RUMIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00027132
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-20 10:05
- Lokalizacja
- Rumia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882367750
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeJajaProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbProdukty mięsneProdukty drobioweProdukty głęboko mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
Wykonawcy
5 przyznanych
JULITA LAGAWładysławowo, PL
60 000 PLNSTEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWładysławowo, PL
60 000 PLNGRAŻYNA SALAWAGdynia, PL
100 000 PLNIGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkórcz, PL
20 000 PLNALEKSANDRA ADAMOWICZKobylnica, PL
50 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.