Budowa oświetlenia drogowego w miejscowościach: Ludwikowice i Przygórze

GMINA NOWA RUDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00026559
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00026559/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-19 22:30
Lokalizacja
Nowa Ruda, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7554f9b6-2613-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8851002747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kopania rowówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

2 przyznane

ROMAN CHOMIKNowa Ruda, PL · lot 0
41 697 PLN
ROMAN CHOMIKNowa Ruda, PL · lot 1
16 236 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00026559 z dnia 2022-01-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego w miejscowościach: Ludwikowice i Przygórze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA RUDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000536580

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Ruda

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina.nowaruda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.gmina.nowaruda.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia drogowego w miejscowościach: Ludwikowice i Przygórze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7554f9b6-2613-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00026559

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00212254/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56679,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1.
Budowa oświetlenia drogowego wzdłuż drogi Ludwikowice ul. Ludwikowska dz. nr 128, 222
Celem inwestycji jest poprawa bezpieczeństwa na drodze dla uczestników ruchu drogowego. Oświetlenie drogi w Ludwikowicach projektuje się z użyciem opraw typu LED o mocy 25W montowanymi na słupach stalowych ocynkowanych wysokości 5m z wysięgnikiem i fundamentem prefabrykowanym. Całkowita długość wykopu dla linii kablowej wyniesie 218m, a długość kabla ułożonego linią falistą w wykopie wyniesie ok. 263,5m.
Zasilanie projektowanego oświetlenia odbywać się będzie z istniejącej sieci oświetlenia ulicznego. Należy wykonać wcinkę w istniejący kabel oświetleniowy i wprowadzić przelotowo do lampy PO1. Zasilanie projektowanej sieci oświetlenia ulicznego wykonać kablem YAKXs 4x25mm2 ułożonym w ziemi na głębokości 0,7m. W wykopie razem z kablem ułożona zostanie bednarka FeZn 25x4mm. Słupy oświetlenia ulicznego należy sytuować tak, aby lico słupa było oddalone od krawędzi jezdni nieograniczonej krawężnikiem min 1,0m.
Łącznie przewiduje się budowę 9szt. punktów oświetleniowych w Ludwikowicach Kłodzkich. Rozmieszczenie słupów i trasę kabli energetycznych pokazano w części rysunkowej projektu zagospodarowania terenu.
Projektowana inwestycja ma charakter typowy dla tego typu lokalizacji (oświetlenie uliczne). Zastosowano typowe rozwiązania techniczne i materiały zgodne z wymaganiami przy tego typu realizacjach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 39098,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2.
Budowa oświetlenia drogowego wzdłuż drogi Przygórze dz. nr 121/19
Celem inwestycji jest poprawa bezpieczeństwa na drodze dla uczestników ruchu drogowego. Oświetlenie terenu zielonego w Przygórzu projektuje się z użyciem opraw parkowych typu LED o mocy 36W montowanymi na słupach stylizowanych wysokości 6m i fundamencie prefabrykowanym. Całkowita długość wykopu dla linii kablowej wyniesie 60m, a długość kabla ułożonego linią falistą w wykopie wyniesie ok. 72m.
Zasilanie w energię elektryczną będzie zapewnione z istniejącego obwodu oświetlenia napowietrznego zlokalizowanego przy istniejącej stacji transformatorowej. Należy wykonać zejście kablem z istniejącego szafy oświetlenia ulicznego z użyciem kabla YAKXs 4x25mm2 do projektowanych punktów oświetleniowych. Kabel układać w ziemi na głębokości 0,7m. W wykopie razem z kablem ułożona zostanie bednarka FeZn 25x4mm. Słupy oświetlenia ulicznego należy sytuować tak, aby znajdowały się symetrycznie do istniejących kwietników.
Łącznie przewiduje się budowę 3szt. punktów oświetleniowych w Przygórzu. Rozmieszczenie słupów i trasę kabli energetycznych pokazano w części rysunkowej projektu zagospodarowania terenu.
Projektowana inwestycja ma charakter typowy dla tego typu lokalizacji (oświetlenie uliczne). Zastosowano typowe rozwiązania techniczne i materiały zgodne z wymaganiami przy tego typu realizacjach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 17581,21 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41697,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41697,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B-EL Budownictwo Elektryczność Roman Chomik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8850010182

7.3.4) Miejscowość: Nowa Ruda

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41697,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16236,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16236,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B-EL Budownictwo Elektryczność Roman Chomik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8850010182

7.3.4) Miejscowość: Nowa Ruda

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16236,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2022-01-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane