„Modernizacja oczyszczalni ścieków w Woli Dębińskiej”
GMINA DĘBNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00031493
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00031493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-24 09:37
- Lokalizacja
- Wola Dębińska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3857dcc5-4931-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8691326517
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00031493 z dnia 2022-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja oczyszczalni ścieków w Woli Dębińskiej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Dębno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000540357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 240
1.5.2.) Miejscowość: Wola Dębińska
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-852
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146658714
1.5.8.) Numer faksu: 146658722
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminadebno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminadebno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminadebno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja oczyszczalni ścieków w Woli Dębińskiej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3857dcc5-4931-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00031493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002864/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 "Modernizacja oczyszczalni ścieków w Woli Dębińskiej"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00276766/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RWI.271.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja oczyszczalni ścieków w Woli Dębińskiej” w formule zaprojektuj i wybuduj na podstawie opracowanego programu funkcjonalno-użytkowego zwanego dalej PFU.
2. Opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja oczyszczalni ścieków w Woli Dębińskiej obejmująca w szczególności:
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji istniejącej oczyszczalni ścieków wraz z wymaganymi uzgodnieniami, poprzedzonej opracowaniem koncepcji architektoniczno-budowlanej zwanej w dalszej części umowy „dokumentacją”,
2) uzyskanie przez Wykonawcę prawomocnego pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę przyjętego przez właściwy organ bez uwag, poprzedzonego uzyskaniem niezbędnych decyzji, pozwoleń i uzgodnień – jeżeli będzie wymagane,
3) wykonanie robót budowlanych,
4) przeprowadzenie prób i badań wymaganych dla sieci i obiektów budowlanych,
5) przygotowanie dokumentów związanych z oddaniem zmodernizowanych obiektów do użytkowania,
6) uzyskanie w imieniu Zamawiającego na podstawie stosownego upoważnienia decyzji na użytkowanie – jeżeli będzie wymagane,
7) przygotowania placu i zaplecza budowy wraz z zapewnieniem dostawy koniecznych mediów, zamontowania urządzeń pomiarowych,
8) wyczyszczenie komór reaktora oraz utylizacja powstałych odpadów,
9) demontaż istniejących modułów membranowych wraz z utylizacją,
10) montaż nowych modułów membranowych o łącznej powierzchni filtracji nie mniejszej niż
1500 m²,
11) wymiana instalacji do odprowadzania filtratu,
12) wymiana rusztów napowietrzających,
13) demontaż istniejących dmuchaw,
14) montaż nowych dmuchaw w ilości 2 szt., do napowietrzania reaktora biologicznego oraz do czyszczenia modułów membranowych,
15) demontaż istniejącego układu filtracyjnego,
16) wykonanie nowego układu filtracyjnego,
17) dopasowanie automatyki do stanu po modernizacji, który zapewni stabilną pracę oczyszczalni,
18) wykonanie innych niezbędnych prac związanych z remontem układu (wymiana okablowania, wymiana orurowania)
19) wykonanie aktualnego schematu technologicznego oczyszczalni ścieków w wersji elektronicznej i papierowej oraz na planszy odpornej na warunki środowiskowe panujące w pomieszczeniach technicznych na oczyszczalni ścieków,
20) przeszkolenie Personelu Zamawiającego i Użytkownika. Celem szkolenia jest zapewnienie wybranemu Personelowi Zamawiającego i Użytkownika niezbędnej wiedzy na temat technologii, zasad eksploatacji i obsługi urządzeń, instalacji i budynków,
21) Zapewnienie nieodpłatnych napraw urządzeń i instalacji w okresie gwarancji i rękojmi. Zawarcie stosownych umów z podwykonawcami w przedmiotowym zakresie znajduje się po stronie Wykonawcy.
22) wykonanie innych czynności niezbędnych do zrealizowania zobowiązań określonych w punktach poprzedzających oraz w PFU.
UWAGA:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty zostały w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) i wzorze umowy, które stanowią załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1297000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3110200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1297000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SCHWANDER POLSKA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343516422
7.3.4) Miejscowość: STADŁA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1297000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
| 2022-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |