Świadczenie usług konserwacyjnych w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie
Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00027461
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-20 11:27
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8511055992
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
Wykonawcy
6 przyznanych
Firma Remontowo- Budowlana Grzegorz ŁataśKoszalin, PL
54 000 PLNFirma Remontowo- Budowlana Grzegorz ŁataśKoszalin, PL
54 000 PLNSylwester Kuczyński Usługi KonserwatorskieBiałogard, PL
45 600 PLNROXON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPyrzyce, PL
66 744 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA BTWGoleniów, PL
54 000 PLNFirma Remontowo- Budowlana Grzegorz ŁataśKoszalin, PL
54 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.