Rozbudowa sieci wodociągowej przy ul. Ignacego Mościckiego i Gen. Józefa Hallera w ramach zadania inwestycyjnego pn; „Rozbudowa i modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę na terenie miasta Lubaczowa”
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00027878
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00027878/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-20 12:45
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-948719a7-21e2-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 650021533
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00027878 z dnia 2022-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci wodociągowej przy ul. Ignacego Mościckiego i Gen. Józefa Hallera w ramach zadania inwestycyjnego pn; „Rozbudowa i modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę na terenie miasta Lubaczowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650021533
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kard. Stefana Wyszyńskiego 31
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 632 90 95
1.5.8.) Numer faksu: 16 632 90 95
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzgkim.lubaczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzgkim.lubaczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzgkim.lubaczow.pl/category/przetargi/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
oczyszczalnia ścieków
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa sieci wodociągowej przy ul. Ignacego Mościckiego i Gen. Józefa Hallera w ramach zadania inwestycyjnego pn; „Rozbudowa i modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę na terenie miasta Lubaczowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-948719a7-21e2-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00027878
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010632/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa sieci wodociągowej przy ulicy Ignacego Mościckiego i Gen. Józefa Hallera w ramach zadania inwestycyjnego pn; Rozbudowa i modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę na terenie miasta Lubaczowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198208/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZGKiM.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 278421,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci wodociągowej przy ul. Ignacego Mościckiego i Gen. Józefa Hallera w Lubaczowie
1 Zakres rzeczowy robót do wykonania
Projektowany układ sieci wodociągowej obejmuje budowę:
a) sieci wodociągowej PE 80 PN10 SDR 13,6 o średnicy Ø 160 x 11,8 mm o łącznej długości 1997,9 m, w tym podwiert sterowany pod drogą wojewódzką na długości 31,50 m
b) montaż hydrantów p.poż. nadziemnych DN80 w ilości 15kpl.,
c) montaż studni żelbetowych DN1200 szt. 6 z zasuwą odcinającą Ø 160 w ilości 6 szt.
d) montaż rur ochronnych Ø 250 mm w miejscach skrzyżowania z istniejącym uzbrojeniem i przekroczeń drogi – 74,3 m
e) montaż rur osłonowych Arot Ø 100 mm w miejscach skrzyżowania z istniejącym uzbrojeniem – 51,0 m
f) montaż zasuw Ø 32 mm z obudową z zaślepieniem końcówek
2) W skład przedmiotu zamówienia wchodzi także:
a) Organizacja robót wraz z obowiązkiem opracowania Projektu organizacji ruchu na czas ich wykonania wraz z niezbędnymi decyzjami i opłatami należy do obowiązków Wykonawcy – stosowne pełnomocnictwo zostanie udzielone wykonawcy - dotyczy przekroczenia drogi wojewódzkiej decyzja PZDW-RDW-IIIa-5154/59/20 – stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ
b) Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.
c) Wykonawca w zakresie przedmiotu zamówienia jest również zobowiązany do wykonania badań wody i dostarczenia oceny higienicznej zastosowanych materiałów i wyrobów zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi ( Dz.U. 2017 poz. 2294)
Uwaga: Przedmiot zamówienia nie obejmuje budowy przyłączy i montażu studni wodomierzowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 342459,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 600669,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 342459,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z|akład Komunalny "CIESZKOM" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 793-12-66-287
7.3.3) Ulica: Rynekl 6/2
7.3.4) Miejscowość: Cieszanów
7.3.5) Kod pocztowy: 37-600
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 342459,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-31| 2022-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |