Realizacja konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych oraz badań diagnostycznych na potrzeby poradni badań profilaktycznych Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej
NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IM. POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00028724
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-20 15:02
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5222735986
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi medyczne
Wykonawcy
2 przyznane
"PROPH-MED" NZOZ Sp. z o. o.Łódź, PL
50 000 PLNWOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY W BYDGOSZCZYBydgoszcz, PL
50 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.