Zatrudnienie osób do prowadzenia zajęć w Weekendowym Klubie Pacjenta dla osób chorujących psychicznie (4 osoby) oraz zatrudnienie koordynatora Weekendowego klubu pacjena
SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00029371
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-21 09:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5271045483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
5 przyznanych
Karolina MakowieckaStara Iwiczna, PL
21 120 PLNMagdalena JabłońskaChotomów, PL
21 120 PLNAgata BilskaWarszawa, PL
21 120 PLNPaulina DąbrowskaWarszawa, PL
15 840 PLNBartosz JózefowiczKiełczewo, PL
37 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.