Wsparcie inwestycji drogowych na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich Etap II „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1381F w m. Gardzko”
Powiat Strzelecko-Drezdenecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00029033
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00029033/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-20 21:03
- Lokalizacja
- Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74418cdd-696c-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 5992635973
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00029033 z dnia 2022-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wsparcie inwestycji drogowych na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich
Etap II „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1381F w m. Gardzko”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Strzelecko-Drezdenecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. St. Wyszyńskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-500
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 957632380
1.5.8.) Numer faksu: 957631126
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@fsd.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.fsd.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/fsd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wsparcie inwestycji drogowych na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego objętego Programem Rozwoju Obszarów WiejskichEtap II „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1381F w m. Gardzko”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74418cdd-696c-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00029033
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000168/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1381F w m. Gardzko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00340827/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.272.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 845240,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowywany odcinek drogi znajduje się w pasie drogowym drogi powiatowej nr 1381F na działce nr: 478 w miejscowości Gardzko. Długość projektowanego odcinka wynosi 620m.
Zakres prac obejmuje:
– zmianę nawierzchni istniejącej jezdni,
– zmianę nawierzchni istniejących zjazdów do posesji,
– powierzchniowe odprowadzenie wód deszczowych w tereny zielone, poprzez wyprofilowanie terenu, oczyszczenie i udrożnienie istniejących urządzeń, obsianie terenów zielonych mieszanką traw.
Celem realizacji zadania jest rozwój infrastruktury technicznej i społecznej na obszarach wiejskich poprzez polepszenie warunków życia mieszkańców, zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej oraz poprawę dojazdu do budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i miejsc pracy w środowiskach lokalnych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie droga powiatowa nr 1381F w miejscowości Gardzko, działka nr: 478.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1136131,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1300476,79 PLN
| 2022-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |