Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych, dezynfekcyjno-myjących, preparatów do leczenia przewlekłych ran i odleżyn oraz preparatów pielęgnacji rąk i ciała na potrzeby Zespołu Opieki (...)
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00030506
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-21 13:31
- Lokalizacja
- Świętochłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6271669770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Wykonawcy
8 przyznanych
CENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
5962,02 PLNMEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
5962,02 PLNCENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
3754,6 PLNCENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
21 742,28 PLNCENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
1206,88 PLNCENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
3556,01 PLNCENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
36 654,44 PLN'CITONET - ŚLĄSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzeladź, PL
7055,03 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.