Wykonanie robót ogólnobudowlanych w ramach konserwacji i napraw w budynkach gminnych i będących w posiadaniu Miasta, w budynkach PGM Żyrardów Sp. z o.o., oraz w lokalach Wspólnot Mieszkaniowych.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00029570
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00029570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-21 10:14
Lokalizacja
Żyrardów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f1eb29a-4df9-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
8380000417
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneNaprawa i konserwacja dachówTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty malarskie i szklarskie

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ GRAJEKDziałki, PL · lot 0
150 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00029570 z dnia 2022-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót ogólnobudowlanych w ramach konserwacji i napraw w budynkach gminnych i będących w posiadaniu Miasta, w budynkach PGM Żyrardów Sp. z o.o., oraz w lokalach Wspólnot Mieszkaniowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750087960

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 5

1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.7.) Numer telefonu: 46 858 10 35

1.5.8.) Numer faksu: 46 858 10 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pgm@pgm.zyrardow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgm.zyrardow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pgm_zyrardow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie mieszkaniowym zasobem gminnym

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót ogólnobudowlanych w ramach konserwacji i napraw w budynkach gminnych i będących w posiadaniu Miasta, w budynkach PGM Żyrardów Sp. z o.o., oraz w lokalach Wspólnot Mieszkaniowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f1eb29a-4df9-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00029570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002097/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Konserwacja ogólnobudowlana Gmina

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00285990/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 150000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót ogólnobudowlanych w ramach konserwacji i napraw bieżących w budynkach gminnych, będących w posiadaniu Miasta, w budynkach będących własnością PGM Żyrardów Sp. z o.o. oraz w lokalach gminnych w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych w Żyrardowie wyszczególnionych w zał. 8 do SWZ.
Zakres opracowania określający przedmiot zamówienia został przedstawiony w przedmiarach robót wg zał. nr 5 do SWZ.
Przedmiar robót ma charakter szacunkowy, zakłada szacunkowy zakres prac i określa po jednej jednostce najczęściej realizowanego rodzaju robót. Służy on do określenia cen jednostkowych najczęściej wykonywanych robót konserwacyjnych i naprawczych oraz wyliczenia ceny oferty i porównania złożonych ofert. Faktyczne ilości robót w okresie realizacji zamówienia są większe niż przedstawione w przedmiarze i szczegółowo określane będą w zleceniach wystawianych przez Dział Techniczny, Inwestycji i Remontów zgodnie z potrzebami na każdy budynek osobno.
Realizacja robót odbywać się będzie wg indywidualnych zleceń wystawianych w ilości i kolejności faktycznych potrzeb na budynku oraz w terminie uzgodnionym przez strony w każdym zleceniu. Każda robota musi być odebrana protokołem odbioru i rozliczona kosztorysem sprawdzonym przez pracownika działu Technicznego, Inwestycji i Remontów.
Przedmiot zamówienia obejmuje również pełną dyspozycyjność Wykonawcy w zakresie podejmowania działań zabezpieczających w przypadku wystąpienia awarii.
Wykonawca oraz jego pracownicy w czasie realizacji przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności w czasie realizacji prac w lokalach mieszkalnych oraz w częściach wspólnych budynków zobowiązani są stosować się do obowiązujących przepisów sanitarnych oraz zaleceń i wytycznych związanych ze stanem epidemii wydanych przez właściwe organy, w tym wytycznych i rekomendacji Głównego Inspektora Sanitarnego dla zarządców nieruchomości w związku z Pandemią Coronawirusa SARS-COV 2.
W przypadku konieczności wejścia do lokalu (np. w celu usunięcia awarii), w którym przebywają osoby objęte kwarantanną Wykonawca zobowiązany jest stosować się do wszelkich wytycznych i zaleceń związanych ze stanem epidemii oraz realizować prace w uzgodnieniu z Zamawiającym i Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną. W tym przypadku wszelkie koszty związane z zabezpieczeniem pracowników Wykonawcy (koszt ubrań ochronnych, środków dezynfekcji itp.) ponosi Wykonawca.
Zamawiający przeznaczył na wykonanie zamówienia kwotę 150 000,00 zł netto.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9895,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9895,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9895,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RBI Dariusz Grajek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8381011363

7.3.3) Ulica: ul. Świerkowa 24

7.3.4) Miejscowość: Działki

7.3.5) Kod pocztowy: 96-315

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa zawarta na okres 12 miesięcy licząc od dnia 01.01.2022r.
2022-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane